Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Más is elvesztette az érdeklőd...

Más is elvesztette az érdeklődését a barátságok iránt?

Figyelt kérdés
Volt 5 évig egy szoros iskolás barátságom, kb testvéri szinten volt a közelségünk. Rajta kívűl senki mást nem érdekeltem valójában. Általában mindig 1-2 barátom volt de az hosszú ideig. A legutóbbi azzal haragított meg akkoriban hogy azt mondta hogy a barátság fontosabb a nőknél, aztán még is el lettem hanyagolva mikor lett valakije, utálom a kamut meg amikor az ember mást mond mit tesz. Mostanság teljesen érdektelen lett ez számomra, vannak barátnak mondható emberek az életemben, jórészt online, na jó csak ott. De nem igen érzek túl sokat irányukba. 22/f Bár néha igényelném a tisztességes beszélgetést, abból nemigen jut manapság.
2022. okt. 23. 18:34
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nekem ha ilyet látok vagy ez a téma mindig az örökös kudarcomat juttatja eszembe, szóval inkább kerülöm az ilyet és magam vagyok.
2022. okt. 23. 18:54
 12/15 A kérdező kommentje:
Mert ugye én járok rosszul mindig, a hipokrata mások szemébe nyalizó mocskoknak meg minden jobb!
2022. okt. 23. 19:12
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem szeretem a bulikat, voltam 4-5 alkalommal de nem maradt meg nagy élménynek.
2022. okt. 24. 03:27
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem vesztettem el, viszont 31 évesen azt látom, hogy mindenki más igen. A család, párkapcsolat (vakációk szervezése, szülői értekezletre járás, gyerek szakkörre hurcolgatása) fontos, azon kívül maximum felületes kapcsolatok jöhetnek szóba. Nekem lenne rá igényem, de így nehéz. Ismerek pár fiatalt, viszont ők meg egyszerűen annyira furcsák meg elkényeztetettek hozzám képest, hogy nem tudok velük barátkozni, kölcsönösen idegesítjük egymást...
2022. okt. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Elvesztettem, de már bánom egy barátom sincs. Ha valakinek van kedve barátkozni írjon!
2022. okt. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!