Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm hanyagol...

A legjobb barátnőm hanyagol egy pasi miatt, zárjam le a baràtságot? L

Figyelt kérdés

18 éves a legj. barátnőm most lett először baràtja , 1 nap után lefeküdt vele (úgyhogy most vesztette el a szüzességét) és a netről “ismerte” meg a fiút

Én erre mondtam a véleményemet, ő pedig természetesen megsértődött.

Mondtam neki biztos hamar meg fogja unni a pasi hogy ilyen könnyen adja magát, két nap alatt már megtörtént az ami másnál sokkal több idő. Aztán lezártuk ezt a témát,lényeg hogy neki legyen jó.

Ezután csak egy szavas válaszokat adott,Flegma volt ,bunkó ,Két hete nem is beszélünk.

Egyébként mivel új suliba ment tovább tanulni ott sok emberrel megismerkedett és ugye miattuk is hanyagolt màr .Pedig öt éve jóba vagyunk.

Szerintetek zárjam le és hagyjam vègleg?

Nem akarok neki puncsolni.



#Tobb eves baratsag
2022. nov. 6. 23:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
Kéne neked is egy pasi. 28F😎
2022. nov. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nekem van baratom 3 eve:)
2022. nov. 6. 23:56
 3/14 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem tégy meg annyit, hogy nem keresed. Nem támogatom a játszmázást, de ha nem érdekled, nem fog keresni. És akkor legalább tudod mi a szitu.

Máskülönben, tényleg gáz amit művel(t).

2022. nov. 7. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
És megkérdezted előtte, hogy érdekli-e a véleményed?
2022. nov. 7. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%

4-esnek igaza van. Nem hinnèm hogy a pasi miatt, inkább mert beszologattál. Senki nem hallgatná ezt szívesen.

47/N

2022. nov. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%

Ne keresd őt.

Amikor majd szakítanak, úgyis megy hozzád, a válladon elsírni a bánatát, akkor majd ő keres téged.

2022. nov. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen megkerdezte a velemenyem,meg nekem meselte el buszken hogy egy nap alatt sikerult lefekudnie veele
2022. nov. 7. 10:14
 8/14 anonim ***** válasza:
46%
Tehát neked nem tetszik valami, hasonló stílusban, mint itt, nekitámadtál, tipikusan agresszívan, hogy "úgyis elhagyja". Ilyet nem mondunk egy barátnőnek. Mi a bajod igazából? Tudok asszertív kommunikáció gyakorlatokat, de amíg van egy világnézeted és tunkolod a saját hülyeséged, úgysem értenéd. Nem a barátnőddel van a baj, hanem veled.
2022. nov. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

8 as

Mért te megdicsérnéd hogy gratulálok egy napja ismered és lefeküdtél vele úgy h az első pasid?

Mert akkor te nagyon gáz barátnő vagy

Én őszinte vagyok aki egyből odaadja magàt azt megunják ennyi.

2022. nov. 7. 13:55
 10/14 anonim ***** válasza:
62%
Aki azzal takarózik, hogy szerinte őszinteség a véleménykimondás, abban nincs empátia, csak egó.
2022. nov. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!