Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mindenkinek ennyire kimerítő...

Mindenkinek ennyire kimerítő a társasági élet?

Figyelt kérdés
Dolgozom és a munkahelyemen mindenkivel jóban vagyok, így nagyon sok emberrel szoktam beszélgetni munkában csak a szokásos small talk. Viszont most az utolsó 3 napban a barátaimmal voltam kint, minden nap más emberrel és kb 5-7 órát együtt voltam velük és ezeken a találkozáson folyamatosan beszélgetünk. Ez csak számomra kimerítő? Vagy ez senki sem bírja így hosszútávon? Régebben hetente más emberrel mentem ki, de most így tudtam összehozni a találkozásokat.

2022. nov. 11. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Ha olyanokkal kell beszélgetni, akik érdekelnek, akkor nem. Unalmas emberekkel kimerítő.
2022. nov. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%
Nekem talán még kimerítőbb. De talán pont mert sokat vagyok itthon, keveset társaságban. Így egy-egy társasági nap után ha haza jövök, vagy barátok elmennek tőlünk egy közös délután után, teljesen le tudok fáradni. Le kell ülnöm netezni, hogy magamban csendben leeresszek. Ilyenkor még páromat is kérem, hogy kicsit dumcsiszünet legyen.
2022. nov. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
De igen, nagyon kimerítő, nekem már nincsenek is barátaim, részben pont emiatt. Persze, néha én is vágyom emberek társaságára, de aztán belegondolok abba, hogy ez mi fáradtsággal jár, és reálisan belátom, hogy inkább nincs erre szükségem. Én amúgy otthonról dolgozom, egy munkahelyet sem tudnék elviselni meg pláne az ilyen small talkokat. A férjem társasága bőven elég, még őt is megkérem időnként, hogy legyen csend. Nem gyengén vagyok antiszociális. :D
2022. nov. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
45%
Nem tudom, sose járok társaságba mert senkit se érdeklek. A magány is kimerítő egy idő után, de hát mit lehet tenni ha ezt osztották.
2022. nov. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!