Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak nekem nincsenek barátaim,...

Csak nekem nincsenek barátaim, vagy másnak sem?

Figyelt kérdés
Elég régóta nincsenek. Általában jól is érzem így magam, de elég ciki, illetve nem tudok elmenni sehova sem így egyedül...

2022. nov. 17. 18:32
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Szeretek egyedül lenni egyébként, de néha jól jönne a kikapcsolódás
2022. nov. 22. 16:25
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek, de az zavar a legjobban hogy az emberek ezt cikinek gondolják.
2022. nov. 24. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem ciki szerintem ha nincs barátod, csak én nem tudom megérteni, hogy miért jó ez nektek, ha nincs.

Egy baráttal, ha tényleg kötődik hozzád, meg tudsz osztani bármit, a legrosszabb pillanatokban is ott van és támogat, sose hagy cserben, és mindig meghallgat bármit is mondasz neki.

Aki nem szeretne maga mellé barátot, az miért nem?

2022. nov. 24. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

13# Én a 12-es vagyok. Nekem több ok is van rá.

1.Nehezen bízok meg emberekben

2.Nincs kedvem barátokhoz, nekem így „tökéletes”. Egyedül jobban szeretek menni bárhová.

Régen volt egy barárom, elköltöztek és annyi volt. Nekem kell 1-2 év ahhoz hogy valakit a barátomnak tekintsek.

2022. nov. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincsenek, pontosan most lesz egy éve, hogy egy sincs. Pedig volt 5-6 barátom is.

Igazából szerintem ezek a 20-as évek eleje, közepe a vízválasztó a barátságokban. Az az időszak, amikor mindenki elkerül más felé, kapcsolata lesz, esetleg felesége, férje, távolabb költözik. Ott derül ki, hogy tényleg "életre szóló" barátságról van-e szó.

Nekem sajnos egy ilyen sem maradt. Részben miattam, mert én gondoltam úgy, hogy egyes emberek megváltoztak és azt a fajta egyéniséget nem igazán kedveltem már, amivé változtak.

Részben pedig mások miatt, hogy egyszer csak elkezdtek nem válaszolgatni, nem visszahívni, nem foglalkozni velem, így én sem nagyon törtem magam, hogy hogy kommunikáljunk.

2022. nov. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!