Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek csak barátkozni akar?

Szerintetek csak barátkozni akar?

Figyelt kérdés
Csütörtökön történt az eset. Óráim után voltam, épp tartottam hazafelé. De a suli előtt megállít egy osztálytárs, egy srác, aki pedig nem arrafelé lakik, de elkísér. Beszélgetünk. Sok mindenről, hobbiról, barátokról, meg olyan hétköznapi dolgokról, mint kedvenc tantárgy, vagy kedvenc tanár. Egyszer csak meghív egy hamburgerre. Megettünk egy-egy hamburgert, utána még beszélgettünk kicsit, majd elköszöntünk egymástól és hazainduktunk. Na most akkor az van, hogy én is fiú vagyok 18 ő pedig szintén fiú, és szintén 18. Nemtudom, hogy csak barátkozni szeretne, de nagyon intenzíven, vagy esetleg mást is érezhet. Nekem személy szerint ugyanolyan a szemembe hogy meleg, vagy nem. (nem látszik annak). Szerintetek?

2022. dec. 4. 00:23
A kérdező szavazást indított:
Homoszexuális
Heteroszexuális
18 szavazat
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Rendkívül érdeklődő volt, minden általam kedvelt dolog miatt.
2022. dec. 4. 00:23
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Nehéz erre válaszolni, idővel ki fog derülni.
2022. dec. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%

Szerinrem bármire rá lehet kérdezni csak tudni kell mikor és hol.

Én rá kerdeztem az egyik cimbimnél ,,De ugye nem vagy búza, nem? Csak kérdem biztonságért,nah..."

2022. dec. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
18%

Nagyon valószínű, hogy ha meleg akkor nem úgy néz ki mint egy homofób hetero fiú. Mivel a meleg fiúknak van egy jellegzetes kinézetük. Legalábbis eddig én így vettem észre.


Természetesen nem lehet a kinézete alapján eldönteni hogy mit is akar valójában. Biztos vagyok abban hogy idővel ki fog derülni hogy mik a szándékai :D (ahogy 1-es is írta)

2022. dec. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Mostantól mindenképpen hordj magadnál gumit meg síkosítót! Bármikor jöhet olyan lehetőség, amit kár lenne veszni hagyni.
2022. dec. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

Ennyiből nem lehet megállapítani bár én heteroként ennyire nem akaszkodnék rá egy másik srácra még ha jó haverom lenne sem szóval esélyes, hogy több van benne.


Majd kiderül.

2022. dec. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Dobd fel a csaj témát. Mondd neki, hogy Erika kegyetlen jól néz ki és minden nap kirántod rá, ő, hogy van ezzel? Easy, ennyi volt, ki is derült.
2022. dec. 4. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

Az infókból nem lehet határozottan kijelenteni, hogy meleg. De, a leírtakból az derül ki, hogy vonzódik hozzád. Ha nem csak barátot keres benned, akkor az elkövetkező találkozásaitokon kiderülhet a szándéka.

Beszélgessetek sokat, és azt lehet úgy terelni, hogy kiderüljön, mi is a helyzet nála.

Amúgy Te szeretnéd, ha meleg lenne?

2022. dec. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8. Nem, csak kicsit érdekes volt az érdeklődés.
2022. dec. 4. 07:52
 10/12 anonim ***** válasza:
94%
Az is lehet, hogy érdekes a személyiséged, és szeretne a barátod lenni.
2022. dec. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!