Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak én vagyok ennyire szörnye...

Csak én vagyok ennyire szörnyen magányos?

Figyelt kérdés

Hiába próbálok kedves, törődő lenni másokkal, viccesnek is szoktak találni (amikor valakivel beszélgetek, mindig megnevettetem), sok téma érdekel.

De valahogy mindig az a vége, hogy engem senki nem keres, nem ír, nem kérdezik, hogy vagyok, nem akarnak találkozni. Egyszerűen nem értem az okát. :(

Nagyon rossz érzés látni, hogy mindenkitől hallom vagy látom posztban, hogy baráti társasággal mennek ide-oda, főznek otthon, stb, én meg egyetlen barát kivételével senkivel sem szoktam találkozni.. De vele sem annyira gyakran, több hetente. Meg ugye a családdal még.


Alapból olyan típus vagyok, aki jól el van egyedül, de azért sokszor már engem is zavar. :/

Mivel lehetne valahogy elterelni a figyelmemet?


27N


2022. dec. 7. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem veled van a baj,hidd el! A mai világban mindenki én központú! Nem érdeklik mások!
2022. dec. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1


Nem veled van a baj hidd el.

Az emberek felszínesek, nem szeretik a mély, érzelmes embereket.

Ha nem vagy nagyszájú és dicsekvő az is hátrány.

Te jobb van mint ők, a magunkfajtáknak a magány jut osztályrészül.

De tudd ez bizonyítja azt, hogy te különb vagy.

Fel a fejjel!

2022. dec. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Nem csak te. Én már 35 éve az vagyok, de már megtanultam "aránylag" jól kezelni.

35/F

2022. dec. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Szia! Hogy vagy? Milyen nqpod volt?

Látod!🙄 Nem mondhatod hogy soha,senki nem kérdez!😄


Nyugi, ezzel a problémával nem vagy egyedül szerintem! Tudom hogy ettől még Neked nem lesz jobb! De sajnos egyre jobban magával foglalkozik mindenki és egyre kevésbé figyelik egymás igényeit!

2022. dec. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Èn ugyanígy vagyok mint te.

Ha van kedved beszèlgetni írj nyugodtan.


31/N

2022. dec. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Itt is ez van 26F
2022. dec. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Nálam is ez van. Szerencse, hogy introvertáltnak születtem, így jobban bírom a magányt. Meg amilyen tuskó parasztok vannak a mai világban, jobb is hogy erre az útra léptem :D A sok szabadidős elfoglaltsággal ,amit sokan írnak, remekül lelehet magad kötni, csak meg kell találni azt, amit a legjobban élvezel/szeretsz.
2022. dec. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!