Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezt most komolyan miert...

Ezt most komolyan miert csinalja es jogosan bant ez az egesz? Mit tennetek a helyemben?

Figyelt kérdés

Szoval van egy fiu akivel nyaron nagyon nagyon joba lettem (most is nagyon joban vagyunk) de o elkezdett tobbet erezni ees en elutasitottam. Amikor ketten vagyunk (szoktunk beszologatni egymasnak meg szurkalodni de ugy, hogy azokon jokat nevetunk es nem durva dolgok) nagyon normalis de mikor tarsasagban akkor en vagyok az egyetlen akivel ugy beszel mint egy kutyaval es lekezeloen banik velem. Mar beszeltem vele errol nem is egyszer azt mondta valtozni fog dehat mindig ugyan ott kotunk ki. Egyebkent exem egyik legjobb haverja es altalaban o is a tarsasagban van. Nyilvan exem sem hagyhatja ki a beszologatasait. De most nem o a lenyeg.


Koszonom ha elolvasod es valaszolsz.:))


2022. dec. 9. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem mennek vele tobbet tarsasagba. Ha vele akarsz maradni.

De szerintem hanyagold egy eletre. Miaz hogy o masok elott megalaz? Nyilvan azert mert te elutasitottad..

2022. dec. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"en vagyok az egyetlen akivel ugy beszel mint egy kutyaval es lekezeloen banik velem"

És benned nincs annyi határozottság, hogy visszavágj legalább?

2022. dec. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Osztom az első véleményét, én biztos, hogy nem barátkoznék tovább olyannal, aki úgy beszél velem, mint a kutyával.

Egyértelmű, hogy azért csinálja, mert zavarja, hogy visszautasítottad, ez pedig iszonyú gyerekes és szánalmas reakció a részéről. Viszont ez a reakciója jelzi, hogy neki nem megy ez a haverkodós téma, úgyhogy szerintem hanyagolnotok kellene egymást.

2022. dec. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2. valaszolo:))

Mindig visszaszolok, de attol fuggetlenul nagyon rosszul esik.

2022. dec. 9. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!