Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elmondjam neki?

Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Az egyik barátom exe még a kapcsolatuk alatt rám szállt, én pedig lepattintottam. Szakítottak, én pedig úgy voltam vele, hogy miért ne. Pár ilyen alkalom volt, azóta nem tartom vele a kapcsolatot, és ez több éve történt. Viszont van egy nagyon csúnya részlet is: Az említett barátom azután csókolózott vele(szakítás után), hogy én a csaj szájába..... Azóta is kínoz ez a gondolat, de nem szeretném így tönkretenni a barátságunkat. Mi lenne a helyes megoldás? Hallgassak erről?
2022. dec. 22. 23:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Jaj.. persze mesemONDÓ.
2022. dec. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Minek?

Több éve történt, és azután, hogy szakítottak. A jelenben semmi jelentősége.

Persze, ha most akarod tönkretenni a barátságotokat, akkor hajrá!

2022. dec. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kamu kérdés.

De ha nem, akkor hallgass, ne mondd el. Amiről nem tud, az nem fáj. Mi értelme lenne elmondani? Tényleg csak tönkretenné a barátságot, és az se biztos, hogy hinne neked.

Esetleg ha újra össze akarna vele jönni, akkor lehet célozni rá, hogy nem valami hűséges, már ha a barátodnak fontos a kapcsolatban a hűség - nem mindenkinek az, szóval erre kérdezz rá. Ha nem fontos, akkor ne is legyen téma, ne szólj bele a dolgukba és az értékrendjükbe.


Ha igen, akkor lehet célozgatni, de nem kell ennyire bunkó módon, hogy a spermámat nyaltad ki a szájából...

2022. dec. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez nem mese, ez a valóság, és évek óta nyomaszt. Nagyon vicces.
2022. dec. 22. 23:51
 5/11 A kérdező kommentje:
#3 Biztos vagyok benne, hogy egyikőnk sem szeretne vele összejönni. Tudjuk róla jól, amit kell.
2022. dec. 22. 23:54
 6/11 anonim ***** válasza:

Ne izgulj, fogat mosott utána-előtte a ledér kislàny.


Üdv.: A sperma

2022. dec. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kedves sperma! Nem, nem mosott fogat, mivel a szemem láttára ment át a másik szobába, szóval ezt beszoptad.
2022. dec. 23. 00:03
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha nem akar vele összejönni, csak csókolózott vele, akkor meg nem tök mindegy? Ha tudja, hogy milyen, akkor meg figyelmeztetni se kell. Amúgy is mit tudna csinálni így x év után?

Tedd túl magad rajta, ez a te hülyeséged, hogy évek után is rágódsz egy undorító dolgon.

Még ha akkor szóltál volna be a csajnak, akkor talán megértem, de most mit mondanál, és mi értelme lenne?

2022. dec. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8 Nagy baj lehet a toronyban, ha még a kérdést sem sikerült értelmezned.
2022. dec. 23. 00:20
 10/11 anonim ***** válasza:
Engedd el a dolgot, mást nem tehetsz.
2022. dec. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!