Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elmondjam neki?

Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Az egyik barátom exe még a kapcsolatuk alatt rám szállt, én pedig lepattintottam. Szakítottak, én pedig úgy voltam vele, hogy miért ne. Pár ilyen alkalom volt, azóta nem tartom vele a kapcsolatot, és ez több éve történt. Viszont van egy nagyon csúnya részlet is: Az említett barátom azután csókolózott vele(szakítás után), hogy én a csaj szájába..... Azóta is kínoz ez a gondolat, de nem szeretném így tönkretenni a barátságunkat. Mi lenne a helyes megoldás? Hallgassak erről?
2022. dec. 22. 23:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Valóban nagy baj van a toronyban, de talán a tiédben.


Mi a gondod pontosan, csak mert nem írtad le egyértelműen:

- elárultad a barátodat azzal, hogy megcsaltad a barátnőjével x évvel ezelőtt, és emiatt most is gyötör a lelkifurdalás

- a csaj amikor már szabad volt, leszopott téged, aztán vele csókolózott, de akkor már (elvileg!) nem jelentett neki semmit.


Előbbit is kár elmondani, önző voltál akkor is, most azzal lennél önző, hogy elmondod, ez csak legyen a te lelkiismereti terhed, kezeld: hordozd, vagy engedd el, de ne dobd a másik hátára. És mindenek előtt tanulj az esetből, hogy többet ne kövesd el ugyanazt a hibát.


Utóbbi meg x év után annyira jelentéktelen ügy, hogy kár erről beszélni. Ha ezt hordozod még mindig magadban, akkor azért van baj a toronyban.


Akárhogy is, nálad van baj a toronyban, aztán ezt is másra hárítod. Kösz, nem kérek belőle.


Részemről több figyelmet nem érdemelsz, és nem is kapsz.

2022. dec. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!