Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol találok igaz barátokat?

Hol találok igaz barátokat?

Figyelt kérdés
Rengeteg barátom van de egyik se az igaz barát tipús akivel bármiről el tudnék beszélgetni és kezdem úgy érezni hogy sok az olyan barátom aki csak ki használ.Hol tudnék olyan barátra szert tenni akivel bármiről el tudok beszélgetni?
2022. dec. 27. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Igazit? 2022-ben sehol.
2022. dec. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Ebben a mai világban sehol.
2022. dec. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Sehol.

2020-ban veszítettem el az utolsó embert,akit barátomként tiszteltem.Ugye a párkapcsolat mindent letarol...

2022. dec. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Egy terapeuta lesz sajnos csak, aki igazán meghallgat.
2022. dec. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Akkor valamit nagyon rosszul csináltál utolsó, mert igaz barátokat semmilyen párkapcsolatért nem szabad beáldozni. Ha az oldalborda nem tudja feldolgozni hogy barátaid vannak, akkor menjen a fenébe. Az a pár ember igaz barátként akkor is melletted lesz, amikor a bukszának már a nevére se fogsz emlékezni.
2022. dec. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%
sitten?
2022. dec. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Kb sehol, ritka mint a feher hollo. Az utolsot aki "igaz volt" (nem volt az) kb 3 honapja vesztettem el es jobb nelkule.
2022. dec. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%

5-ösnek írom,hogy engem mellőztek teljesen,mivel a barátomnak lett egy elég viharos kapcsolata.

Szinte mindent annak rendel alá,és nem érti,miért esik ez nekem rosszul.Nyolc éves barátságot,szinte testvériséget dobott el....nagyon szomorú vagyok emiatt.És azért is,mert az egyéniségét is eldobta,behódolt...

# 3 voltam.

2022. dec. 28. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!