Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Nem tehetek róla...

Mit tegyek? Nem tehetek róla sok a dolgom.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy iszonyat jó baráti társaságom, nagyon régóta ismerjük egymást. Tavaly nyáron rengeteg időt töltöttünk együtt buliztunk, moziztunk, campingeztünk stb. Viszont nekem elkezdődött az egyetem és dolgozom is mellette sokat mert különben nem tudnék megélni. Ezek mellett imádok írni ezért erre is fordítok némi időt mert nekem ez fontos. Na és itt kezdődik a baj…szóltak a múltkor, hogy alig beszélünk és alig járok a találkozókra, megmondtam nekik rengeteg a dolgom és fáradt vagyok a nap végére. Ők nem dolgoznak persze, hogy van energiájuk beülni esténként iszogatni. Én is nagyon mennék de nem mennek ezek így összesen. Nem értik meg, elég bunkón viselkednek velem pár napja mintha be lennének sértődve. Annyira rosszul esik ez mert tudják, hogy most sok a dolog.


Köszönöm ha elolvasod.😊


2023. jan. 7. 19:44
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

És ha így van?

Problémád van vele? Nem a te életed hanem az enyém, ne köpködj.:))

2023. jan. 7. 23:09
 12/18 anonim ***** válasza:
9%

10

Ha az ilyen tahoszauruszok kiesnek egy normális ember életéből, az nem baj:)

A mamahotel nekik full ellátást ad, de ezt ismered csak te is és mi az a munka vajon....

Elkényeztetett kis pelenkások kalimpálnak, akik életükben nem dolgoztak és te is csak addig vagy "ilyeneknek" része, amíg a "hotel" támogat:DDD

Eszméletlen szánalmasak az ilyenek, de látod te ezt tükörben is bizonyára:)))

2023. jan. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
49%

11#

Akkor minek a kérdés te gyász 😂


12#

Hívjak mentőt? Full inkoherens agyvérzéses hablaty amit írtál. Egyáltalán biztosan nekem címezted? 😂

2023. jan. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

13

Egy címeresnek címeztem és jó helyre ment csak még te nem:D

2023. jan. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

13/14


Menjél dolgozni te is biztosan itt maszturbálsz 0-24 mert örökszűz vagy és senkinek sem kellesz életed se lehet te elrontott abortusz.

2023. jan. 8. 18:03
 16/18 anonim ***** válasza:

15

Téged védtelek, te szobanövény, de tudod mit, megérdemled sorsod:)

2023. jan. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
13ra gondoltam nem rád 12es.:))
2023. jan. 8. 20:45
 18/18 anonim ***** válasza:

14-et is írtál...

Mindegy én léptem, a lényeget levetted, vérszívókat érdemes kizárni az embernek életéből.

Minden jót:)

2023. jan. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!