Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet lerázni egy...

Imalone kérdése:

Hogyan lehet lerázni egy barátot tisztességesen?

Figyelt kérdés
Van egy barátom akivel már nagyon mérgező a kapcsolatunk számomra pl.: Idegesít, és én teszek egyedül érte valamit.Ő viszont barátként gondol rám. (A beszélgetés nem segítene nem tudná elég komolyan venni). És bunkó sem akarok lenni. Tudnátok segíteni?

2023. jan. 8. 19:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Legyél vele őszinte, és verd a fejébe a dolgot. Esetleg egy "kérlek, addig ne keress, amíg ezeket nem érted meg" szöveggel le lehet zárni, bármennyire is értetlen.
2023. jan. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Ne aggódj, az olyanokat, akik nem tesznek semmit a kapcsolatért, nem fogja megrázni az elválás. Nyugodtan megmondhatod neki, hogy nem kérsz egy ilyen mérgező kapcsolatból. 2 percig fogja érdekelni, aztán eszébe se jutsz többet.
2023. jan. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén mond meg neki mi a probléma. Ha nem használ akkor nem reagàlnèk rá ha keresne.
2023. jan. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
Az bunkó dolognak számítana, ha azt mondanád: FIGYELJ, ELEGEM VAN AZ IDIÓTASÁGAIDBÓL, ENGEM NE IDEGESÍTS A HÜLYESÉGEDDEL, VILÁGOS?
2023. jan. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem a barátod. VOLT a barátod.

És innentől kezdve csak úgy, simán, ahogy az 1-es írta.

2023. jan. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
38%
Ne keresd többet. Ha ő keres, max többedjére vedd föl. Ne köszöntsd a szülinapján, ne kívánj boldog karácsonyt. Ha találkozni akar, mondj kifogásokat. Mondd hogy mindjárt visszahívod, de ne hívd vissza. Stb. El fog tűnni.
2023. jan. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%

Utolsó: ezt hívják ghostingolásnak, ami gusztustalan dolog.


En csak a sajat peldaimmal tudok jönni: megmondt, hogy mo a gondom a másik hozzáállásával őszintén, de úgy, hogyha ezen valtoztat, akkor marsdjunk barátok. Szinte mnden esetben tagadtak, és még engem töröltek, tiltottak le, küldtek el a fenébe. Sose kerestek többet. Megérte? Igen, mert el tudtam monda5mi, hogy mi bajom, adtam eselyt a folytatásnak, de a reakciók alapján megbizonyosodtam, hogy esélytelen az egész. Viszont az esélyadás megvolt, megerősített, bohy milyen a másik ember és mennyire fontos/nem fontos kapcsolatunk, és így végleg le tudtam zárni a dolgot, ollrtve ő is.

2023. jan. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ne engedd, hogy szívja az energiáidat! Ne vedd fel a telefonjait, nem érsz rá, tanulnod kell! De azért nem árt vigyázni vele, nehogy átforduljon valami benne hülyeségből bosszúba!
2023. jan. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%
Az miert ghostingolás, ha valakit fokozatosan épít le? Szerintem sokkal rosszabb valaki szemébe köpni hogy mi nem tetszik rajta.
2023. jan. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi az a ghostingolás?
2023. jan. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!