Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Túlreagàlom vagy van alapja?

Túlreagàlom vagy van alapja?

Figyelt kérdés
Az egyik baràtnőm sokszor szabadkozik előre,hogy hetkozben sok a munkaja.Rossz passzban voltam penteken azt irtam miert, megkerdezte rakovetkezo nap ejfel korul nap hogy vagyok es par uzenet valtas utan javasolta igyunk meg egy teat vasarnap estefele.Azt mondta hetkozben zsufolt lesz,sok a munka.Azt is mondta hetvegen megy a szuleihez,jovo szombaton meg dolgozik.Hat naluk a szombati munka annyi par orat bent van az iskolaban.Erre ma irtunk kerdezem milyen napja volt mondta fekszik,jatszik a telefonjan kellene dolgozni,estere talalkozik egy ismerosevel,de nincs kedve.Ez a nagy elfoglaltsag.Ez nem elso eset decemberben is volt ilyen mondta ket hetig sok lesz a munka.Erre mikor kb. harom het mulva talalkoztunk kiderult azert a vb meccs nezesre tudott ebed vendegeket fogadni pedig masnap 8 orat volt a munkahelyen.Hivtam akkor programra napokkal elobb azt mondta biztos nem fog raerni tudja elore,az volt egy keddi program de lattam azon a heten penteken ugyanolyan programra massal eltudott menni.Irt o kozben 1,5 hettel az utolso talalka utan hogy jovo heten talalkozhatunk.Ugy erzem ha en nem hivom o 2-3 hetig nem talalkozna csak irkalunk.Azelott nem igy volt vag csak nem jol ismertem.Akarmilyen elfoglalt valaki azert nem igaz hogy egy heten par alkalommal nem mozdul ki egy- ket orara egy kavera vagy barhova.Ez mese.Es o kozelebbi valakinek tart.Sokszor segitettem neki lelkileg.Most hetvegen segitett o is de lehet csak azert hivott el mert mert ketszer is irtam nem olyan jol vagyok.Lehet inkabb kenyszer vagy kotelesseg volt.Nem tudom.Megertem azt is ha valaki masokkal is talalkozik termeszetesen es ha elfoglaltabb nem fer bele minden.De mostanaban ezt furcsallom.Es meg o irta tegnap ot sose hivjak sehova,nem gondolnak ra...Nekem valahogy nem ez a benyomasom.Ha hivnak levagod,szabadkozol...Akkor mit var.
2023. jan. 24. 20:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Központozásról hallottál már?
2023. jan. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

"Es o kozelebbi valakinek tart."


Dehogy tart, abszolút nem vagy fontos neki jelenleg. Max régen, de ennyi.

2023. jan. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szerintem akkor regen sem...csak nem jol lathattam,ismertem.Mert voltak furcsa huzasok.
2023. jan. 24. 20:33
 4/13 A kérdező kommentje:
Ha en elfoglalt vagyok akkor mindenkinek az vagyok ha meg az mellett van programom arra a hetre akkor tudok mondani egy hozzavetoleges idopontot a kovetkezo hetre ha akarok talalkozni.
2023. jan. 24. 20:38
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Te hányszor szeretnél vele találkozni, ha 2-3 hetente az ritkának számít? Felnőttek nem szoktak napi, heti rendszerességgel találkozni, kell másra is az idő. Más emberekre, pihenésre, stb. Szerintem hagyd levegőhöz jutni, nem párkapcsolatban éltek, csak barátok vagytok.
2023. jan. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kb.heti egyszer...maskor ugy volt volt amikor tobbszor is egy heten,o akarta,de gondolom csak kellett idotoltelek neki.
2023. jan. 24. 21:02
 7/13 anonim ***** válasza:
Felnőtt és nem igényli már a társaságodat ilyen mennyiségben.
2023. jan. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Pont o volt az aki igenyelte.
2023. jan. 24. 21:33
 9/13 anonim ***** válasza:
50%

Az nem jutott még eszedbe, hogy talán túl sok vagy?


Nekem úgy fest, te fügsz ettől a személytől, és elvárnád ,hogy csak veled foglalkozzon..


Számomra nonszensz, hogy fel vagy háborodva, hogyan lazít kedve szerint, ha épp beleunt a munkába/tanulásba - akármibe, vagy, hogy hogyan osztja be az idejét.



Ne légy ennyire tapadós, fogadd el, hogy nem vagyunk egyformák.

2023. jan. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hat nem jol latod pont o tapadt ram,tul gyorsan kialakitott bizalmas baratsagot,mindenfelerol beszelt mert depis volt es most nekem ez serto.Nem varom el hogy csak velem foglalkozzon.De nem kellenek kifogasok,akkor inkabb hagyjuk az egeszet
2023. jan. 24. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!