Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális, hogy féltékeny vagyok?

Normális, hogy féltékeny vagyok?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm ma találkozott meg még most is együtt vannak a "volt" legjobb barátjával. Általános iskolában voltak legjobb barátok, most középsulisok vagyunk. Már több mint 1 éve legjobbak vagyunk, nagyon szoros a kapcsolatunk de akkor is van bennem valamiért egy ilyen féltékenység és kétség, hogy mi van ha már nem akar velem barátkozni? Ha rá jön, hogy ez a másik csaj jobb nálam?

Már már kezdem magam leszbikusnak érezni, hogy ennyire ragaszkodok hozzá, féltem,mintha a pasim lenne. De egyszerűen jöhet önbizalom hiányból is.

Miért érzem magam ennyire megcsalva? Normális ez az érzés?

18l


2023. jan. 26. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze. Nincs önbizalmad, önismereted, így normális az érzés.
2023. jan. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Normális. Egy igazán mély barátság és egy kapcsolat között nem is olyan nagy a különbség, így a féltékenység is megjelenhet.
2023. jan. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Természetes, hogy féltékeny vagy, ha a legjobb barátnőd olyan emberrel találkozik, akivel egy korábbi időszakban barátok voltak. Azonban fontos megérteni, hogy a barátságok és kapcsolatok folyamatosan változnak, alakulnak, és akár új emberekkel is bővülhetnek. A féltékenységnek azonban nem szabad úrrá lennie rajtad, mert ez befolyásolhatja a kapcsolatodat a barátnőddel.


Az önbizalom hiány valóban okozhat ilyen érzéseket, és fontos, hogy dolgozz az önbizalmadon, hogy ne kelljen féltékenynek lenned a barátnőd kapcsolataira. Beszélj a barátnőddel a féltékenységedről, mert ő lehet segítségedre, és együtt könnyebben tudjátok kezelni az esetlegesen felmerülő problémákat.


Azonban emlékezz arra is, hogy a barátság valódi alapja a bizalom, őszinteség és elfogadás, így ha bízol a barátnődben, akkor nem kell félned, hogy másokkal történő találkozása megváltoztatja a kapcsolatotokat.

2023. máj. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azóta már kurv a vagyok a szemében... Nem volt valami varázslatos a vége.

Kiderült, hogy volt okom a féltékenységre. Nem hisztiztem, nem mutattam ki, de ez lett... +- mellék történetek. 😐

2023. máj. 29. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!