Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék vele összebarátk...

Hogyan tudnék vele összebarátkozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Van egy osztálytársam, akivel régebben egy barátság kialakulóban volt. Sajnos valami történt azonban és olyan volt mintha teljesen megváltozott volna, egészen máshogy kezdett el velem is viselkedni, ezért igazából ez így abbamaradt. Ez majdnem egy éve volt már. Idén szeptember óta folyamatosan nyomon követem és olyan mintha változott volna, azóta próbálom újra felépíteni a barátságot, de az a helyzet, hogy nem sikerül annyira. Valami elkezdett kialakulni, de olyan mintha megakadt volna. Van ötletetek, hogy esetleg mit tudnék tenni az előrehaladás érdekében? Ha igen légyszi segítsetek. Egy rendkívül érdekes figurának látom, és amikor vele voltam nagyon jól éreztem magam. Fontos lenne nekem ez a barátság. Azóta sok barátom lett, de valahogy egyikőjükkel sem tudom olyan jól érezni magam, mint ahogy vele sikerült. Ne értsetek félre, ettől függetlenül fontosak nekem ezek a barátok.



2023. febr. 12. 14:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha iszik, hívd el kocsmázni.
2023. febr. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!