Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kamu barátok, vagy túlreagálom?

Kamu barátok, vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

Elég hosszú lesz, előre is elnézést szeretnék kérni.

Ott kezdeném, hogy 20as éveink elején járó emberkék vagyunk.

Az elmúlt időben (2-3év alatt) nagyon sok ember/barát morzsolódott le az életemből. Nyilván az iskolából való kilépés, magánélet stb. ez teljesen érthető, viszont vannak dolgok amik nagyon fájóak számomra. Azt vettem észre, hogy a legtöbb “barátnőm” lelkiszemetesnek használ.

Kifejezetten egy lányról beszélnék, akinek amióta kapcsolata van, már 3 éve másról sem hajlandó beszélni, csak róla, kettejükről, a párja családjáról, a párja állatairól..tehát mindenről ami a párja🙄

Én próbálkozom, mondtam is már neki nem egyszer, hogy ez zavaró, van hogy felhívom napközben, próbálok beszélgetni, bármiről és ő akármi van, kikanyarítja a beszélgetést a párjára. Találkozni sem szoktunk már, mert ha szabadideje van, nyilvan vele tölti.

Mikor probléma van kettejük közt, mindenről beszámol részletesen, tanácsokat kér, én elmondom a véleményem és a végen nyilván nem hallgat rám.

Nekem is van párkapcsolatom, mielőtt az jönne le ebből, hogy féltékeny vagyok hogy a barátnőm elvették tőlem😄

De én nem tudom felfogni, hogy valaki élete csak ennyiből álljon, és képtelenség legyen vele emberi dolgokról is beszélni.

Ha nagy ritkán találkozunk is, konkrétan végig telefonozza és chateli az egész időt, neki írkálva, de mikor ő van vele, 2-3napig nem reagál semmire, mihelyst külön váltak, ír, és beszámol mindenről, miket csináltak, miket beszéltek stb..

Ti mit tennétek a helyemben? Sokszor mondtam már neki, és tisztában van vele, hogy én hogy vélekedek erről.

Próbálkoznátok, vagy esetleg megszakítanátok a kapcsolatot?



2023. febr. 15. 03:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a faxom van ma este hogy senki nem alszik?
2023. febr. 15. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjad neki hogy ne öntse rád a szart nem vagy erre kíváncsi. Ha nem kapcsol a csaj, és folytassa tovább akkor nem tisztel téged eléggé szerintem fejezd be vele.
2023. febr. 15. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező: ha a problémáival jön, mondd meg, hogy menjenek el pszichológushoz, vagy terapeutához.


"Én próbálkozom, mondtam is már neki nem egyszer, hogy ez zavaró, van hogy felhívom napközben, próbálok beszélgetni, bármiről és ő akármi van, kikanyarítja ..."


Ne próbálkozz, ne keresd a társaságát.

2023. febr. 15. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Hallgasd meg a lányt figyelj rá. Kinek mondja el ha nem neked hiszen barátok vagytok.
2023. febr. 15. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez egyoldalú kapcsolattá válik akkor eléggé nehézkes az állandó meghallgatás és hogy mindig csak az egyik félről lehet szó, aki panaszkodik.
2023. febr. 15. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 popcorn25 válasza:
Leülnék vele úgy, hogy elveszem a telefonját és mégegyszer elmondanám neki mit is gondolok erről a témáról. Majd választási lehetőséget mondanék neki: barátok maradunk és meghallgatjuk egymást nem mindig te beszélsz a csávódról vagy találj magadnak egy új embert aki hallgatja a barátodról a sztorikat
2023. febr. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!