Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Melyik a igaz barát? Jelen...

Melyik a igaz barát? Jelen esetben fiú-lány barátságról van szó.

Figyelt kérdés

Az, akit 15 éve ismersz, néha vannak közös programjaitok, mindig melletted volt, próbált segíteni és amikor pasi-csaj ügyeid voltak, meghallgatott. Ő a legrégebbi barátod.

Vagy az, akit pár hónapja ismersz, szintén csak barátok vagytok és az elmúlt fél évben minden programot vele csináltál, jól szórakoztatok, gyakran találkoztok.


Az előbbi, eléggé el lett hanyagolva, aki ezt nehezen viseli, és mondhatjuk féltékeny is az új barátodra. Mikor meg ezt felemlegeti, az rosszul esik neked, bűntudatod is van, mert megváltozott a helyzet közöttetek. De az új barátoddal ugyanakkor jól elvagy.



2023. febr. 17. 20:07
A kérdező szavazást indított:
Az új barát.ot választom. Vele most jó ellenni és lehet késöbb még jobb lesz, de lehet csak fellángolás.
A régi barátot választom. Bármennyire is megromlott a kapcsolat, azért a 15 év, az 15 év. Sok emlék.
Megtartani mindkettőt, de ügyelni rá hogy a régivel többet foglalkozz.
25 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Akit 15 éve ismerek, az a barátság már kb. lehetetlen lenne, hogy megszakadjon.

Én nem lennék féltékeny a helyében, de az tényleg zavarna, ha teljesen háttérbe szorulnék és levegőnek néznél az új miatt, ha ezelőtt gyakran találkozgattunk.

2023. febr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A 15 éves fiú-lány barátság már valami, mert ott nem az érzelmek számítanak.

Az újnál, hiába csak "barát" elő fordul az érzelem is... Én is csak magamat adtam, amikor egy "barát" lány, úgy hogy volt párom, kb meztelenül feküdt be mellém...

Egyszóval érdekes dolog a fiú lány barátság, mint a viccbe, h létezik-e és ha igen, akkor miért nem? :)

2023. febr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
15 év elég biztosnak hangzik. Én azt látom, minél hamarabb lecserél valaki, annál megbízhatatlanabb. Nekem is csak a régi kapcsolataim élnek.
2023. febr. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A régebbi barátságnál is lehetnek érzelmek.
2023. febr. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Leírás alapján mindkettő. Foglalkozz többet a régebbivel, megérdemli
2023. febr. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!