Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem tudom, érdemes -e folytatn...

Nem tudom, érdemes -e folytatni ezzel az ismerőssel a barátságot?

Figyelt kérdés
Ma egy régi kedves ismerősöm azt mondta, hogy abból a pénzből amit én kirándulásra költök, inkább kozmetikusra költeném, hogy rendbe tegyem az arcomat, hogy meg tudják jelenni valahogy. Ez iszonyatosan bunkó szerintem, és nem hiszem, hogy kell nekem ilyen "barátság"
2023. febr. 20. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek, ez egy bunkó, felszínes ember, én sem barátkoznék ilyennel a helyedben. Főleg hogy semmi köze ahhoz mire költöd a pénzed - amit amúgy még csak nem is hülyeségre költesz.
2023. febr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én megkérdeztem volna tőle,hogy ezt mégis hogyan képzelte,mert nem hiszem el,hogy ő egy topmodell.Majd akkor szóljon be vagy véleményezze a dolgokat,ha ő tökéletes.
2023. febr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell ezt erőltetni.
2023. febr. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!