Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet traumát kapni egy...

Lehet traumát kapni egy konkrét embertől?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, akivel évek óta ismerjük egymást, barátok voltunk majd járni is próbáltunk, de nem jött össze.

Vannak Vele mostanra nagy gondok és bántott rengeteget, de mindig igérte, hogy változik.

Az utóbbi időben emberi alapon próbáltam Neki segíteni, hogy rendbe jöjjön, de rámutattam, hogy csak színészkedik.

Nem voltam nagyon jó passzban, egy érzelmi hullámvasúton voltam túl és megkaptam Tőle egy olyan mondatot, ami szórol szóra nem így volt, de az volt a lényege, hogy két barátunkat jobb, ha hagyom meghalni azzal a hozzá állással, ami Nekem van.

Nem is akarok Vele beszélni, de nem is bírnék akkor se, ha akarnék, stresszes leszek és egyszerűen nem, nem megy, egy szia-t se bírnék kierőltetni.

Létezik ilyen, hogy egy konkrét személytől lehet traumát kapni?



2023. márc. 4. 00:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bántalmazó kapcsolatban mért ne lehetne? Evidens!
2023. márc. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
23%

Van egy vallásos munkatársam, szereti a xart kavarni: "ezzel" ilyen vagyok én is: szia és kész.

Van egy másik munkatársam, akivel volt egy nézeteltérésünk, azzal egy minimális szinten beszélgetünk, de nagy a távolságtartás. Ez utóbbi a másikat imádja kihasználni, ezért kerülöm.

Beteg mind a saját munkahelyi környezetem-, de ez a magyar társadalom is, így nem csoda, hogy igen:

A magyar társadalom egymást traumatizálja.

2023. márc. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
tőlem lehet 🤣
2023. márc. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!