Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőmnek tetszik a...

A barátnőmnek tetszik a férjem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elég nehéz helyzetbe kerültem és nem tudom mit tegyek. Kíváncsi vagyok mások véleményére is.


Másfél évvel ezelőtt kezdődött az egész, amikor is a barátnőmet elhívtam a házi bulinkba, hogy bemutassuk az egyik srácnak. A barátnőm sokat ivott és kikezdett a párommal burkoltan. Nem tapizta, csókolta meg meg ilyesmi, de határozottan kellette magát előtte. Nekem ez akkor nagyon rosszul esett. A férjemmel akkor beszéltem, hogy van e okom aggódni, mert sajnos féltékeny lettem. Biztosított arról, hogy nem kell félnem, mert neki csak én kellek. Nem csináltam ebből konfliktust, mert a férjemet nem érdekli. Lenyeltem ezt a barátnőmtől. Naivan betudtam annak, hogy biztos csak sokat ivott és annyi. Utána még egy darabig csillogó szemekkel beszélt a férjemről, vagyis inkább áradozott róla. Aztán terhes lettem tavaly és eddig nem tett semmilyen megjegyzést sem pár nappal ezelőttig bezárólag. Nálunk beszélgettünk, kávéztunk, majd megjött a férjem munkából és a barátnőm szeme felcsillant. A férjem megkérdezte, hogy enne, inna e még valamit, erre megszólal, hogy egy banánt szívesen elfogadna tőle, mert "hiánya" van. A férjem zavarba jött, nem reagált semmit, én meg annyira leblokkoltam, hogy úgy tettem, mintha nem is hallottam volna. Nem akartam neki esni és kiosztani hirtelen felindulásból. Utána még elejtett pár megjegyzést a külsejére, hogy bejön neki. Sose voltam ilyen szituációban, és egy több mint 10 éves barátságról van szó. Nem tudom, hogy hogyan reagáljam le, hogyan kezeljem. A férjem nem fogadja a barátnőm közeledését, nem is rá vonatkozik a kérdés, hanem a barátság része az ami aggaszt. Jelenleg elég nehéz a családi életem, nagyon sok problémám van, nagyon nehéz időszakon megyek keresztül. Nagyon kevés ember van akit tényleg érdeklem, de már kezdem azt hinni, hogy a barátnőmet nem én, hanem inkább a férjem érdekli a legjobban és csak ezért foglalkozik velem.


Mit tegyek? Voltatok már ilyen helyzetben? Tönkre is ment a barátság? Férfin sose marakodtam senkivel sem, de azért mégis csak a férjemről van szó, aki a kisbabám édesapja és akit szeretek. Nekem egyszerűen iszonyat szarul esik, hogy a barátnőm mindezt feltúrná és szétszedné. Egyébként a barátnőmnek is van kapcsolata, de az illető másfél év után nem akar vele összeköltözni. Állítólag nagyon szereti, de akkor miért flörtöl a férjemmel?!


2023. márc. 16. 13:06
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
90%
Eddig is tudott a férjedről, hogyhogy csak 1.5 éve van ez? Elvált a csaj közben vagy volt kanija aztán nem? Azt se értem miért tart ez ennyi ideje. Bezzeg a férjed kapásból elő tudtad venni, a csajhoz meg nem mersz hozzászólni? Eh
2023. márc. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős sztori 😀A legjobb barátom ugyanezt mondta, hogy úgy látja a másik (ex barátnő azóta) tetszik a férje.. Mindig teszi veszi magát, és úgy nézi esik ki a szeme. Na kedves kérdező, tudod mi lett a vége? A drága ex barátnő osszeszurte a levet a barátnőm férjével. És el is váltak miatta.. Meg ki sem költözött teljesen a barátnőm, ez a szuka már félig ott lakott, és hempergett ugyanabban az ágyban, ahol a barátnőm anno.. Karma viszont dolgozott, mert külön is mentek egy idő után, de na... Akkor is tonkre tette a házasságot. Óvatos legyél.
2023. márc. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
A férjemet 5 éve ismerem, de ő csak 3 évvel ezelőtt találkozott vele először pár percekre,futólag. Másfél éve lett vége a barátnőmnek a komoly párkapcsolata, és akkor volt egy szingli srác a társaságunkba. Gondoltuk, akkor hogy ismerkedjenek össze. Viszont a bulin a barátnőm a férjemre volt ráindulva látványosan. A barátnőm pedig a buli után 2 hónappal összejött a mostani párjával. Én a férjemmel ültem le beszélni, hogy fogadja e a barátnőm közeledését. Ha ő nem fogadja, akkor az jó, mert nem kell félnem attól, hogy félrelép. Viszont az, ahogyan nyíltan megy a célozgatás, az kellemetlen nekem, a férjemnek és valahol szerintem neki is. Azért tart ennyi ideje, mert nem akartam egy 10 éves barátságot ilyen hülyeség miatt feladni hirtelen, aztán amikor terhes lettem leállt a nyomulással. Most meg újra kezdte. Én azt hittem hogy mivel pasija van, rég elfeledett történet ez. Pár nappal ezelőttig nem is gondoltam azt, hogy ez még aktuális probléma.
2023. márc. 16. 15:02
 24/38 anonim ***** válasza:
21%
Aha. Tehát szingli lett, legyél te is az.
2023. márc. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
A probléma nem a férjemmel van, hanem a barátnőmmel. A férjemet hidegen hagyja a barátnőm nyomulása. Nekem a baráti részével van a bajom, hogy ezt helyre lehet e hozni vagy megy a kukába egy 10 éves szoros barátság egy férfi miatt.
2023. márc. 16. 15:08
 26/38 anonim ***** válasza:
70%
Hasonló volt nálunk is. Csak rám a huga nézett mindíg úgy. Azaz igazság,hogy mi, férfiak gyengék vagyunk. Azzal húzott be a csőbe,hogy mondta,hogy neki milyen rossz stb, sajnáltatta magát. én meg sajnálatból belementem tudtomon kívül a játékba. Míg pontosan tudta,hogy mit akar,én meg csak segíteni akartam. Bukta lett az egész. Egy stresszesebb napomon pont találkoztam vele és felmentem hozzá. Nem kellett volna, utólag már belátom. én hibáztam,gyenge voltam. De ott ...hát megvolt a lány. "Stabil" kapcsolatomnak ott lett vége abban a pillanatban. Tanúltam az esetből! Soha többet!
2023. márc. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
86%
annak nem mondanám,de tanulságos. én tanultam belőle
2023. márc. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
Hívd ki egy kick-box-meccsre.
2023. márc. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%

"megy a kukába egy 10 éves szoros barátság egy férfi miatt"

Mi ez a butaság már? Ez semmilyen barátság, nemhogy szoros.

A banános beszólás után kinyitottam volna neki az ajtót, de szerintem a párom se hagyta volna szó nélkül. Szerencsére az ő szemében nagyon gáz egy ilyen lotyó, mint a te "barátnőd".

Az életben nem keresném többet, és nem is reagálnék, ha ő keresne.

2023. márc. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem is ertem miért sajnálod, hogy vége a ,, barátságnak". Szerinted a barátnőd az, aki dumaval ranyomul a ferjere? Az eszem megáll. Mindenféle rossz érzés nélkül szakitanek meg vele minden kapcsolatot.
2023. márc. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!