Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek itt mi lehet a...

Szerintetek itt mi lehet a baj? Tulgondolom?

Figyelt kérdés
Egyik haverommal ma beszeltem, hogy valoszinu talalkozunk ma. De ez mar kb 3 oraja volt es o meg sehol. Elfelejtette? Vagy nem is akar velen talalkozni?

2023. márc. 19. 16:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
#10 "Ha sok dolgom van en se irok vissza tobb oran keresztul" - Alapvetően én sem, kivéve akkor, ha épp találkoznék valakivel, aki így órákat várna rám. Továbbá fel is hívhatott volna 20 másodpercre, de ezt sem tette meg. Ha neked ez belefér, akkor majd holnap, nekem viszont ez off lenne.
2023. márc. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi fér bele, nem vagyunk ugyanolyanok :)


Szerintem ha ez a kérdezőnek ez így ok, akkor nincs baj és megy ugyanúgy tovább az élet.

2023. márc. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
#12 Igen, én is ezt mondom. Ha neki ez belefér, akkor hajrá.
2023. márc. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 NTBS ***** válasza:
100%
Férfiként írom, nem várunk ennyit. Írja meg, ha baj van. Ennyi jár neked.
2023. márc. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Jojo beismerem azert varni nem jo dolog a masikra. Viszont nekem az rosszabbul esett volna ha nem is jon el es csak megirja, hogy mizu.
2023. márc. 19. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!