Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már olyan veletek, hogy...

Volt már olyan veletek, hogy azt hittétek a barátotok ghostol, de szimplán csak nem vette észre az üzeneteteket?

Figyelt kérdés

Nem vette észre, nem csekkolta naponta többször az üzeneteit, el volt foglalva mással stb.


Én néha rá tudok az ilyenre stresszelni. Annyira már talán ismerem az illetőt, hogy nem nézem ki belőle a ghostingot, de nem is akarok neki folyton írni. Egyrészt mert csak a hogyléte felől érdeklődöm, szóval nem egy sürgős valami, másrészt zavar, hogy eddig két órán belül válaszolt, most meg egy napja nem.


Írjak neki majd megint, vagy várjak pár napot? Nem lehet nála látni mikor volt aktív, de az biztos, hogy azóta hogy írtam, nem követett be új embert.



2023. márc. 21. 12:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze, sőt olyan is megesik, hogy látom az üzenetet, de abban a pillanatban történik valami (pl kapok egy hívást, valaki beront hozzám -koli- stb) aztán ennek hatására elfelejtek válaszolni.


Várj egy kicsit aztán ráírhatsz újra. De ha ez nagyon gyakori, inkább hanyagold te is.

2023. márc. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy nem gyakori. Eddig válaszolt mindig pár órán belül
2023. márc. 21. 13:13
 3/11 anonim ***** válasza:
az már korán rossz ,ha barátok vagytok és nem válaszol az üzeneteidre. le se szr . tudom mert én is voltam így .csak akkor keresett ,ha szüksége volt valamire és csakis akkor érdeklődött a hogylétem felől. mellette voltam mikor kellett,támogattam mindenben amiben csak tudtam, fordítva ugyanezt nem várhattam el. ez egy rohadt undorító dolog. mióta ez tudatosult bennem azóta nem kerestem ,de Ő se ,hogy vajon mi a helyzet. "barát"..undorító így viselkedni és mások jóindulatát kihasználni! javaslom lépj kettőt előre és hagyd ezt a dolgot ..
2023. márc. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Amugy egy masik baratom is csak tobb nappal kesobb reagalt. De bocsanatot is kert h csaj most volt ideje. 21 oraja nem nezte meg az uzenetemet ez a srac, meg azert nem dolt ossze a vilag. Csak tenyleg szokatlan tole. Mert ha nem is valaszolt, legalabb megnezte eddig. En meg nem tudom h aggodjak-e miatta.
2023. márc. 21. 16:05
 5/11 anonim ***** válasza:
hát úgy bezélsz egyszer mint aki aggódik máskor meg nem .döntsd el mi van xd de szerintem ne hitegesd magad ..a tény az tény. amúgy a legjobb módja ennek az ha nem keresed őt ,őket és abból sokminden kiderül.
2023. márc. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azt mondod várjak, míg ő keres? Az egészben mondom az a fura, hogy pénteken pont hogy ő keresett. Ezért mondom nem tudom mi történt. De várni fogok pár napot és kiderül.
2023. márc. 21. 17:53
 7/11 anonim ***** válasza:
és miért keresett ? kellett neki valami ?
2023. márc. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem, csak erdeklodott hogy vagyok. Ma delutan ramirt. De kb ugy mintha elotte mi sem tortent volna. Pedig en aggodtam miatta.
2023. márc. 23. 00:40
 9/11 anonim ***** válasza:
a ti barátságotok fiú-lány barátság amúgy?
2023. márc. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Fiu-fiu.
2023. márc. 23. 16:54
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!