Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csak nyomi emberek írnak?

Miért csak nyomi emberek írnak?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, hogy itt is, meg facebook-os ismerkedős, barátkeresős oldalakon is többnyire csak nyomi emberek vannak. Miért van az, hogy akárhányszor elkezdek valakivel chatelni, és nagy nehezen küldünk egymásról képet, mindig egy extra nyomi emberről kapok képet? Nyilván nekem is vannak hiányosságaim, de legalább a hajam igényesen le van vágva, lehetőségeimhez mérten jó cuccokba járok, a fogam rendben van.

A nyomiság tényleg ennyire durván magyarázza azt, hogy valaki magányos?



2023. márc. 25. 15:05
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
49%
👁👄👁
2023. márc. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
97%
Ha barátkozni akarsz, mi a faszt érdekel téged a másik ember külseje? Szerintem én pl elég jól nézek ki, de hamar ki szokott derülni, ha valaki barátságoslt hazudik, hogy közel kerüljön hozzám vagy tényleg barátom akar lenni. Ha előbbi, abban nem lesz köszönet.
2023. márc. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
27%
((o(^∇^)o))
2023. márc. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
27%
(>∀<)
2023. márc. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
91%
Nekem biztos nyomi külsőm van, legalábbis én ezt gondolom. Ettől függetlenül is rengeteg barátom van, (volt inkább), és sokan szeretnek, kedvelnek. A munkahelyemen is jól bánnak velem, sok mindent elnéznek nekem. Jelenleg is egyedül élek és nem vagyok magányos, csak szeretem elütni az időt itt.
2023. márc. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
94%

A nyomiság tényleg ennyire durván magyarázza azt, hogy valaki magányos? < te is rászorulsz a netes ismerkedésre, barátkozásra, akkor feltételezem magányos is vagy, és az a te olvasatodban azt jelenti, hogy nyomi vagy.

Amúgy meg fogadni merek, hogy másoknak meg te vagy a nyomi.

Kicsit dolgozz még a jellemeden, és majd rájössz, hogy pl. a barátság nem arról szól, hogy ki hogy néz ki..

Túl felszínes vagy..

2023. márc. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
88%
Mindenki a saját kategóriájában próbálkozik. Ezek szerint te is ugyan olyan nyomi külsejű vagy azért találnak be, csak te többet gondolsz magadról mint ami vagy.. ennyire végtelenül egyszerű az egész.
2023. márc. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
17%

De ha elhivom egy szorakozohelyre,es nem akar jonni,mert nem szeret emberek koze menni,akkor mr szamit.

Igenis szamit a kulso is!!!

2023. márc. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Bírom amúgy ahogy kiforgatjátok a szavaimat. Nyomi = lúzer igénytelen ember. Itt nem arról van szó, hogy eláll a füle, vagy szemüveges. Hanem arról, hogy ordít róla, hogy egy proli igénytelen semmi... Én tudom, hogy én miért magányosodtam el, viszont ezt nem fogom az orrotokra kötni. Azt viszont tudom, hogy én nem nézek ki nyomin.
2023. márc. 25. 15:32
 10/36 anonim ***** válasza:
94%
A saját kritériumaid alapján akkor te is nyomi vagy. Akkor miért csodálkozol ezen?
2023. márc. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!