Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csak nyomi emberek írnak?

Miért csak nyomi emberek írnak?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, hogy itt is, meg facebook-os ismerkedős, barátkeresős oldalakon is többnyire csak nyomi emberek vannak. Miért van az, hogy akárhányszor elkezdek valakivel chatelni, és nagy nehezen küldünk egymásról képet, mindig egy extra nyomi emberről kapok képet? Nyilván nekem is vannak hiányosságaim, de legalább a hajam igényesen le van vágva, lehetőségeimhez mérten jó cuccokba járok, a fogam rendben van.

A nyomiság tényleg ennyire durván magyarázza azt, hogy valaki magányos?



2023. márc. 25. 15:05
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Na muti már azokat a kritériumokat.
2023. márc. 25. 15:37
 12/36 anonim ***** válasza:
90%
Hitegesd magad. Ha nem néznél ki annak akkor nem ilyen emberek találnának meg. Akkor nálam, hogyhogy soha nem próbálkozott még egy ilyen se? Ha megnézed az utcán is a kocka a kocka haverjával járkál (lerí róluk igen), a cigány a cigánnyal, a csúnya a csúnyával, a helyes a helyessel.. nagyon ritka, hogy 2 különböző kategóriájú emberke hú de nagy haver.. ahogy mondtam is, mindenki a saját kategóriájában keres havert és párt is! Ha tetszik ha nem fogadd el, többet gondolsz magadról mint ami vagy!
2023. márc. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
61%
Szia én átvállalnék pár ilyen "nyomit"... pont ők az esetem 😏
2023. márc. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

"Akkor nálam, hogyhogy soha nem próbálkozott még egy ilyen se?"


Miről beszélsz? Ki vannak írva kérdések, hogy barátkoznának, illetve én is írtam ki ilyen felkérést, és az ott indított beszélgetések alapján derül ki, hogy nyomi az illető.


Magyarul, hogy az egybites csökkentett IQ-val rendelkező agyatokkal is felfogjátok: Tényleg csak igénytelen nyomi emberek magányosodnak el TÖBBNYIRE?

2023. márc. 25. 15:39
 15/36 anonim ***** válasza:
93%

"Magyarul, hogy az egybites csökkentett IQ-val rendelkező agyatokkal is felfogjátok: Tényleg csak igénytelen nyomi emberek magányosodnak el TÖBBNYIRE?"

Mint te?

2023. márc. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Na jólvan lúzer brigád. Masztizzatok csak tovább erre a kérdésre, engem már nem érdekel.
2023. márc. 25. 15:42
 17/36 anonim ***** válasza:
30%
。゚(゚´Д`゚)゚。
2023. márc. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
96%

Itt a legnagyobb lúzer te vagy!

Ott van a kérdésedben az is, hogy FACEBOOK, nem konkretizáltad le erre az oldalra az egészet!!! Már azt sem tudod mit írtál csak vergődsz itt..

2023. márc. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
96%
Inkább dobj egy képet mindenkinek privátban aztán megnézzük, hogy mégis a nyomik közé tartozol e.. (bár már az itteni írásod alapján egyértelműen kiderül, hogy igen)
2023. márc. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
14%
Változik a világ , mert a kocka mezei kinézetű Balogh Péter Lakatos István cápa vállalkozók lúzer kinézetű eminens kategoria és az volt fiatalon . Most mindegy hogy festenek de nem vesztesek .Akik 20-30 éve trógerek sittes arcok tetkós kerülendő alvilági formák voltak mára ezek a követendők filmeken hetköznapokban . Ami 70es évek lázadó menő hippijei azok a ma csövingerei homelesssei ....
2023. márc. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!