Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csak nyomi emberek írnak?

Miért csak nyomi emberek írnak?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, hogy itt is, meg facebook-os ismerkedős, barátkeresős oldalakon is többnyire csak nyomi emberek vannak. Miért van az, hogy akárhányszor elkezdek valakivel chatelni, és nagy nehezen küldünk egymásról képet, mindig egy extra nyomi emberről kapok képet? Nyilván nekem is vannak hiányosságaim, de legalább a hajam igényesen le van vágva, lehetőségeimhez mérten jó cuccokba járok, a fogam rendben van.

A nyomiság tényleg ennyire durván magyarázza azt, hogy valaki magányos?



2023. márc. 25. 15:05
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
93%
Kerdezo te vagy a legnagyobb nyomi. Maga a kerdes miatt es a valaszaid alapjan is.
2023. márc. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
92%
A kérdező biztos valami Rózsadombi újgazdag pöcs lehet, aki mindenkit lenéz.
2023. márc. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
93%

#22

Dehogy.. csak egy anyuci szoknyája mellől elszakadni nem képes kis pecs. Anyu azt mondta neki, hogy helyes és el is hitte.

2023. márc. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
27%
Hat nem tudom.. Szerintem aki baratkozos oldalakra van szorulva, az eleve nyomi. Mindegy a kinezete.
2023. márc. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
34%
Ez a kérdés vagy hiszti+ provokáció, vagy szimpla kamu, nem lepődnék meg, ha hamarosan törölnék. Nincs értelme válaszolni rá.
2023. márc. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam itt beszélgetni, és volt egy olyan alkalom, amikor egy nagyon jó fej valakit sikerült kiszűrnöm. Azért vannak kivételek, de tény, hogy sok emberrel alapból, a társadalom minden tekintetében problémák vannak.
2023. márc. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Rámírt imént egy balek, hogy ő ismerkedne barátkozna stb... aztán 2. üzenet az volt, hogy én micsoda normális nő vagyok. Aztán közöltem vele, illetve kérdeztem tőle, hogy ő ezt honnan veszi, hogy nő vagyok. Erre visszaír, hogy örül, hogy tisztáztuk és elköszönt xD Komolyan, ez a szint amúgy?
2023. ápr. 18. 22:38
 28/36 anonim ***** válasza:

Igen,

Itt csak férfiak akarnak ismerkedni. Velem is történt màr párszor hasonló. Az írásomból azt hitte a srác, hogy csaj vagyok de amint leírtam neki, hogy bocs de ezt benézted a következő üzenete az volt, hogy akkor b***am meg. Ily nemes egyszerűséggel elköszönt.

Nem is csoda, hogy a nők itt véletlen sem ismerkednek mert tele az oldal ehhez hasonló nyomikkal.

2023. ápr. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

#27

Tudod, a hasonló hasonlót vonz :)

2023. ápr. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

"Én tudom, hogy én miért magányosodtam el, viszont ezt nem fogom az orrotokra kötni. Azt viszont tudom, hogy én nem nézek ki nyomin"


Mégis itt nyomiskodsz. 🤣🤣🤣🤣 Hasonló a hasonlót vonzza, tudod! Te se lehetsz túl nagy szám, ha magányos lettél. A netes társ és barátkeresők zöme pedig önbizalomhiányos, nyomi lúzer, vagy troll. Tisztelet a kivételnek. 🤣🤣🤣🤣

2023. ápr. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!