Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan írjak vissza egy...

Hogyan írjak vissza egy barátomnak, akiről azt érzem, hogy az utóbbi időben ghostol, nem válaszol a közösségi médián?

Figyelt kérdés

Az a megérzésem, hogy ez az ismerős ghostol engem. Előtte rendszeresen beszéltünk, 1-2 naponta. Most már egy hete meg sem nézte az üzeneteimet. Instán és Facebookon beszélünk, de ott nem látszódik az aktivitása. Éreztem, hogy az utóbbi időben ritkul a beszélgetés, de nem hittem volna, hogy ez lesz. Pedig csak annyit kérdeztem tőle, hogy szeretne-e talizni a héten.


Pár nap múlva írjak azért rá, hogy mégis mizu? Érdemes valahogy őszinte kommunikációra bírni. Nekem fontos az ő barátsága, de lehet ő nem így érez.



2023. ápr. 1. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Hagynám... Tipikusan: nem futnek olyan szekér után, ami nem vesz fel.
2023. ápr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Egyszerű a válasz: Sehogy.
2023. ápr. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Lehet, hogy te voltál túl sok neki, és megunta, csak nem akar konfrontálódni, ha megmondja. Vagy már mondta, csak nem akarod érteni. Nekem például a telefonomon nem jó a Messenger hanghívás, de emiatt nem akarom a telefonomat lecserélni, mert amire nekem kell, arra tökéletes ez a telefon, nagyon erős az akkumulátora, hasonló jót csak jóval drágábban találok, egész napos teljesítménytúra után is bőven marad töltöttsége, telefonálni amúgy is utálok. Már mondtam ezt egy ismerősömnek, de nem fogja fel, rendszeresen próbál hívni. Nem akarom neki milliószor ugyanazt szájba rágni.
2023. ápr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. nézz magadba, TE mit tettél ezért

2. ha semmit, akkor hagyd a csudába

2023. ápr. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!