Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezek után hogy reagálnátok?

Ezek után hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Adott egy baráti társaság akik már vagy 10éve ismerik egymást.

Én kb 2 éve társultam be hozzájuk, azóta rendszeresen találkozgatunk.


Kb 10főről van szó.

Nyilván akikkel jobban bírjuk egymást gyakrabban találkozunk, de ha jönnek a többiek is, mindenki- mindenkivel el tud beszélgetni.


Kivétel nélkül pl mindenki meghívott a szülinapjára, ahogy én is őket.


Együtt újéveztünk az egyik fiúnál, legyen Dávid.

Ott kb 20an voltunk, de már az alap megbeszéléseken is benne voltam a csoportban, ahol max 10en voltunk még.


Tehát teljesen úgy tűnt eddig hogy a társaság alap tagja lettem.


Na de.

Dávid kb 2hete megkért hogy nem e mennék el vele és másik 2 sráccal egy kocertre. Igent is mondtam, megvettem a jegyeket, viszont mikor jött kifizetni és elkezdtünk beszélgetni kicsit fura volt.

Kérdezte hogy hol tervezem a majálist, viccesen mondtam neki hogy nállad, meg kell ismételni az újévet amit szintén együtt nálla töltöttünk. Erre kb semmit se reagált.


Azóta kiderült hogy Dávid szervez majálist, és már meg is hívta az embereket, nem szűk kör.


Az egyik legközelebb álló fiú közülük mondta el, és kérdezte hogy én hová megyek, be e szervezzen.

Természetesen nem-et mondtam.


Nagyon csalódott vagyok, mert nem értem az okát.



Ezek után ti elvinnétek ezt a 3 fiút, vagy egyáltalán elmennétek velük koncertezni?

(Természetesen kifizetik a költségeket, nincs kihasználás...)


2023. ápr. 22. 20:39
A kérdező szavazást indított:
elmennék velük koncertezni
nem mennék velük koncertezni
9 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
90%

Én nem értem ezeket a kérdéseket. Miért nem kérdezel rá "Dávidra", hogy téged miért nem hívott meg a majálisra?

Miért kell egyből a sértődést játszani, hogy menj vagy ne menj koncertre?

Menj el a koncertre, és kérdezz rá egyenesen, nyíltan, hogy most mi a helyzet.

Ismered a mondást? Néma gyereknek az anyja sem érti a szavát.

Tessék beszélgetni egymással, és nem a gyakorin vadidegenneket kérdezni. Mi amúgy sem tudjuk mi a helyzet.

2023. ápr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!