Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék megszakítani...

Hogyan tudnék megszakítani egy barátságot?

Figyelt kérdés

A barátság kezdetben jól alakult, de néhány hónapja egyszerűen azt érzem, hogy a másik rossz ember.

Apróságokból, például hogy állandóan másokat szapul, semmi sem jó neki, mindennek a rossz oldalát nézi…stb, és ezek miatt szinte már taszít a jelenléte.

Hónapok óta nem keresem, max válaszolok, azt se azonnal, de nem “érti” a finom jelzéseket.

Ő az aki harap, rúg és bánt ha elutasítást kap, kitölti a dühét és emiatt csak valahogy fű alatt szeretném ha ellaposodna majd kihűlne ez a barátság.

Hogyan csináljam?

Kérlek segítsetek mert nagyon szorongok emiatt.

(Azt nem fogom merni megmondani neki hogy már nem akarok barátkozni mert felek a következményektől)


2023. máj. 3. 00:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%

Kérj tőle egy nagyobb összeget kölcsön, akkorát, amekkorát nagyon kényelmetlen lenne adni. Nem fogod többet látni.


Még jobb, ha ő kér kölcsön tőled, és adsz neki. Ez esetben még biztosabb, h nem látod többet a figurát.

2023. máj. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%
Többet ne válaszolj neki, ne írj. Én ezt szoktam és nagyon jól beválik :D
2023. máj. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Olyan emberről beszélünk aki tud és fog is ártani nekem szóval azt kellene valahogy elérnem, hogy ő unjon meg valahogy
2023. máj. 3. 00:41
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Jól csinálod. Írd meg, hogy nagyon elfoglalt vagy. Majd jelentkezel. Aztán soha többet nem jelzel vissza neki. Tedd a címét a spamek közé, telefonját tiltsd le.
2023. máj. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Próbáltam nem válaszolgatni (hetekig) és konkrétan elkezd három naponta írni, nem hagy élni, ha kitalálok valami gagyi kifogást hogy nem fogok ráérnek akkor is ír :/
2023. máj. 3. 00:42
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne írj neki többet, tiltsd le. Ha máshoz folyamodni szimplán felnyomod :/
2023. máj. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Csak ezek a megoldások működhetnek:

- amit előttem is írtak: kérj kölcsön tőle egy nagyobb összeget

- próbáld beszervezni valamilyen MLM-be

- próbáld beszervezni valamilyen szektába

2023. máj. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, de miért nézed meg azt amiket ír? Ignoráld és kész.Hallottál olyanról hogy lenémítod az üzeneteit? Netalán archiválod?
2023. máj. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Pl: “ sok a baj, sok a gond, nagyon le vagy kötve, nincs időd levelezni, stb.”
2023. máj. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tud ártani?
2023. máj. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!