Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék megszakítani...

Hogyan tudnék megszakítani egy barátságot?

Figyelt kérdés

A barátság kezdetben jól alakult, de néhány hónapja egyszerűen azt érzem, hogy a másik rossz ember.

Apróságokból, például hogy állandóan másokat szapul, semmi sem jó neki, mindennek a rossz oldalát nézi…stb, és ezek miatt szinte már taszít a jelenléte.

Hónapok óta nem keresem, max válaszolok, azt se azonnal, de nem “érti” a finom jelzéseket.

Ő az aki harap, rúg és bánt ha elutasítást kap, kitölti a dühét és emiatt csak valahogy fű alatt szeretném ha ellaposodna majd kihűlne ez a barátság.

Hogyan csináljam?

Kérlek segítsetek mert nagyon szorongok emiatt.

(Azt nem fogom merni megmondani neki hogy már nem akarok barátkozni mert felek a következményektől)


2023. máj. 3. 00:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

A spam a legjobb megoldás. Ugyanis oda akár tévedésből is betolhatja a rendszer a leveleket. Ha személyesen összefutnátok, hivatkozhatsz, hogy sajnos nem kaptad meg a leveleit, majd megnézed. De most, ha megbocsát, időre mész, már késésben vagy, majd jelentkezel. Aztán sürgősen lelépsz.

Az ilyen terroristákat csak konfrontáció kerülésével szabad kezelni.

2023. máj. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Miben és higy tud neked ártani?

Kiadtad neki az intimitásaidat? Zsarolhat? Rossz híredet keltheti? Vagy hogy?

Azon is múlhat, hogy milyen módszert érdemes alkalmazni a leépítésére.

2023. máj. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Vágd le az ujjad és dobd az ajtójára.
2023. máj. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Rossz híremet kelti és kiadhatja másoknak a legféltettebb személyes dolgaimat (amiket tud mert ugye barátok voltunk)
2023. máj. 3. 00:57
 15/21 A kérdező kommentje:
13-as, az egy nagyon jó film, kicsit ilyen a helyzet itt is, hogy ha szépen kérném se értené meg ezért kell sunnyogni
2023. máj. 3. 00:58
 16/21 ShadowGanxter ***** válasza:
68%
Vágd le a péniszét, amíg alszik és másnap vigyél neki egy kis kaját, amiben a levágott péniszt belefőzted.
2023. máj. 3. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen nem illetek össze, más típusok vagytok.

Nem kell a törött szárnyú kiskacsa szerepét felvenned, egész egyszerűen ne válaszolj neki, ne reagálj és kész. Ez a szapulás meg ártani fog dolog csak mártírkodásnak tűnik. Tök egyszerű, ha megszakítod vele a kommunikációt akkor vége, ennyi. Utána kereshetsz jobban passzoló embert. Nem tudom mit kell ilyenen drámázni. Nekem is volt egy baràtnőm, azt hittem az, de mint kiderült évek óta hazudott meg a szemembe mosolygott. Sose volt barát. Megmondtam neki őszintén, hogy ennyi nem hiszem hogy nekünk barátoknak kéne lennünk, zárjuk le. Vége. Utána kicsit mèg megvolt sértődve, írogatott hogy milyen szemét rohadék vagyok. Nem reagáltam, kész. Befejeztem. Megunta és most éli valahol az életét, mást mérgez. Hálisten.

2023. máj. 3. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 NTBS ***** válasza:
28%
Legyél őszinte. Mond meg élőben.
2023. máj. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerintem minden jobb annál, mimt mikor valaki hagyja magát zsarnokságnak kitenni. Nekem is voltak ilyen szituk, megmondtam, ha mindenkinek elmond mindent amit tud rólam is lefosom. Sőt, exemmel is volt ilyen. Neki pl. voltak rólam képei is, azt is megmondtam, hogy az sem izgat ha viszont látom magam valahol. Nyilván ezek nem jó dolgok, én sem voltam annyira okos, ccsak aazért írom le, hogy tudd nem szabad hagynod zsarolni magad semmivel. Félelemben élni mindentől rosszabb. Gondolom nem embert öltél te sem, kit érdekel kinek mit ad ki. Hamarabb túl leszel azon, mintha hagyod magad mérgezni...
2023. máj. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Mindenkinél van olyan pont, amikor felelősséget kell vállalnia. Amit kiadhat rólad, az mennyiben befolyásolná az eddigi életed? Ha attól félsz, hogy más mit szól, inkább azokat a kapcsolatokat is át kell értékelned. Mi olyan rosszat követhettél el, ami miatt ennyire félned kell?
2023. máj. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!