Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez tényleg olyan hatalmas...

Ez tényleg olyan hatalmas nagy bűn lenne? Vélemények érdekelnének! Normális válaszokat várok! Bővebben lent olvasható!

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, aki kavart egy sráccal (szegény srác azt hitte, h járnak, de a csaj nem vette komolyan, hülyének nézte, csúnyán beszélt vele...), emiatt sokat veszekedtek, majd a legutóbbi veszekedésük alkalmával a srác megelégelte a dolgokat, és letiltotta a bnőmet.

Emiatt a korábban tervezett szalonnasütés is elmaradt, viszont bnőm másik bnője kikönyörögte a srácnál, h mégis legyen megtartva a sütögetés, nyílván az említett bnőm jelenléte nélkül.


Meg is lett tartva a sütögetés el is mentünk rá a párommal, illetve a másik lány is a párjával.

Azt a hibát elkövettem,h eltitkoltam a bnőm elől,h megyünk a sráchoz, hazudtam neki, h máshol leszünk, mert tudtam jól, h nem örülne neki, ha kiderülne a dolog.(tudom, ezt rosszul tettem)


Végül ahogy az lenni szokott, a dolog kiderült, mert a másik csaj elmondta a bnőmnek, h ott voltunk a sütögetésen.

Most pedig a bnőm megszakította velem a barátságot, mert hazudtam neki, illetve a háta mögött elmentem ahhoz a sráchoz.


Remélem érthetően leírtam mindent, ha valami mégsem lenne érthető/egyértelmű, kérdezzetek!


2023. máj. 3. 09:45
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ribiket biztos, amilyen ő is! xD
2023. máj. 17. 09:40
 12/15 NTBS ***** válasza:
Bűnt nem követtek el, de őt meg bánthatja a dolog.
2023. jún. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem hatalmas bűn, de barátságba nem fér bele az ilyen.
dec. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
55%
11 Neked is aztán fura fogalmaid vannak a "barátságról" XD Nem sokat veszített a csaj veled az biztos.
dec. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Most igazából azt kellene eldönteni, hogy ki a nagyobb hazug? Aki egy harmadiknak hazudik, vagy aki a két gerinctelen között egymásnak?
dec. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!