Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm aki csinál néhányszor olyan dolgokat ami miatt úgy érzem hogy méltatlanul bánik velem. Eléggé megbízhatatlan olyan szempontból hogyha megbeszelsz vele egy találkozót,akkor elmegy mással ,aztán meg utána elvárja hogy te várj rá míg ő ráér, olyanokat szokott hazudni hogy nem megy ma arra a helyre,vagy sehova ,de aztán elmegy mással ,és nem veled , és hasonló dolgok . 1 hónapja kb megbeszéltük,hogy megyünk egy koncertre,ami nekem nagyon fontos lett volna ,és az volt az egyetlen lehetőségem,de aztán aznap megmondja hogy mégse jön ,én pedig nem tudtam így elmenni ( már sehogy sem tudtam megoldani ) aztán később tudtam meg hogy elment máshová ,azért nem jött el velem a koncertre. Bármit mondok neki hogy nekem rosszul esik,és hogy így úgy érzem méltatlanul bánik velem,nem lehet vele megbeszélni semmit ,csak azt fújja hogy ne hisztizzek már mindenért. Én vagyok túlságosan érzékeny ,vagy jogos a kiakadasom? Mit tehetnék hogy jobban tiszteljen? vagy hagyjam őt a fenébe?

2023. máj. 28. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem barát, csak "ha ló nincs - szamár is jó" felállás
2023. máj. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nem a te hibád , az ilyen embert hanyagolnám.
2023. máj. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Ne legyèl buta. Ez nem barát.
2023. máj. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem barat csak sajnos ido kellett rajonni az erzelmi erintettseg miatt
2023. máj. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dogok az ilyenek...akkor szeretnek talalkozni mikor nekik jo es ha a masik keri tologatjak az idopontot es az a feltuno az egeszben hogy mindig igy van.
2023. máj. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jo proba az is veluk ha neked van gondod,neked kell tarsasag,idotoltes,tamasz...akkor hogy reagalnak? Sajnos az a realitas hogy elhuzzak magukat mellolunk mint a patkanyok
2023. jún. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!