Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Melyikünk a hibás?

Melyikünk a hibás?

Figyelt kérdés

Ismerősömnek folyamatosan rendeltem online amit kert mert nekem van ingyen kiszallitasom mindig !

Most egyetlen egyszer en kertem hogy tudna e nekem rendelni egy masik oldalrol es kozolte velem hogy o ilyenekkel most nem er ra foglalkozni mert korhazba van es kell neki a telefon videokat nezni


Nemisigazan ertettem az osszefuggest

Lehet en lennek a tiszteletlen mert kerni mertem ugy hogy o epp korhazba van?


Barmilyen velemenyt elfogadok,az se gond ha en vagyok a hibas.


De ugy erzem nem en vagyok!


2023. jún. 18. 14:05
1 2
 11/14 Kései Sirató ***** válasza:
43%

Mivel kórházban van, elnézném neki. Van elég baja most, így bocsánatos "bűn", amit tett.


Te nem vagy hibás.

2023. jún. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

Én miután megtudtam volna, hogy kórházban van, nem pampogtam volna tovább. De te odáig hergelted magad, hogy még kérést is kiírtál erről ide, sőt le is tiltottad.

Mindent ennyire túltolsz?

2023. jún. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy hibás.

Legutóbb két hetet voltam kórházban, és épp úgy alakult, hogy több csomagot is kellett intéznem. Örültem, hogy valami dolgom van, pedig nem üdülni mentem be én sem, de eszemben se lett volna mondjuk másra hagyni.

A helyedben én sem érnék rá többet.

2023. jún. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

13

Koszonom a megertest !

Igazad van!

Biztosra mondom hogy tobbet mar en sem érek rá számára

2023. jún. 23. 07:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!