Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Sztetek jogosan haragudtam...

Sztetek jogosan haragudtam meg a barátomra?

Figyelt kérdés
Sajnos már csak ő az egyetlen barátom. Régebben volt több barátom is de sajnos elhagytak engem. Ezzel a barátommal elég jó a viszonyunk. Vmelyik nap beszélgettünk arról hogy már 4 éve vagyunk barátok. Ő azt mondta hogy nagyon jó barátja vagyok és hogy nagyon bír engem. Nem véletlenül hív el minden héten edzeni, nem véletlenül hív el bulizni néha és hogy nem véletlenül segít nekem mindenben amiben tud. Én ez után eléggé beolvastam neki. Azt írtam neki hogy utálom hogy ha ilyen dolgokkal példálóznak mert akkor azt érzem hogy csak muszályból hív mindenhova. Ő erre azt mondta hogy nem muszályból csinálja ezt hanem azért mert jó barátja vagyok. Én meg megmondtam neki hogy menjen inkább a többi barátjához. Ő még ekkor is folyamatosan próbált lenyugtatni hogy nem akar balhét ne vesszünk össze stb. De engem akkor is nagyon felidegesített. Most egy kicsit azt érzem rajta hogy ő se olyan barátságos most velem mint álltalában. Lehet nem tetszett neki hogy megírtam neki a magamét. Sztetek igazam volt vagy nem? Leírnátok a véleményeteket?

2023. júl. 3. 12:15
A kérdező szavazást indított:
Igazad volt
Nem volt igazad
23 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha van egy kis esze, akkor ezek után többet nem áll veled szóba. Ezt a hisztit még olvasni is hányingerkeltő volt, megértem miért nincsenek barátaid.
2023. júl. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor mostmàr tudod, hogy mièrt nincs egy baràtod sem. Hülyesèggel elűzöd őket. Ebből nem az jön le èpelmèjű embernek , hogy muszàlyból hív el, hanem hogy azèrt mert szeret veled lógni.
2023. júl. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ő az egyetlen barátod. Pont azt közölte, hogy bír téged és EZÉRT (!) hív el mindenhova. Mi a franc bajod van neked?!
2023. júl. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után nem lep meg, hogy nincsenek barátaid. Nem volt igazad és sürgősen gatyába kéne ráznod magad lelkileg, mert jelenleg nem vagy alkalmas arra, hogy bárki szóba álljon veled.
2023. júl. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem születik gyűlölettel, a gyűlöletet tanítják.

Nagyon sajnálom, mert biztos kőkemény életed volt, rengeteg traumával, ami miatt most itt tartasz, ahol.

2023. júl. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Wat?

Tehát kifejti, hogy milyen jó barátjának tart, erre te beolvasol neki és még neki kellene pedáloznia, hogy kiengeszteljen?


Téged nem elhagytak a barátaid, hanem elmartad magadtól őket...

2023. júl. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, ez alapján a pár sor alapján egy olyan ember rajzolódik ki előttem, akit valószínűleg soha nem hívnék sehova.
2023. júl. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Senior Séf ***** válasza:
0%
Sztem nőnemű vagy, és házsártos feleség lesz belőled.
2023. júl. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!