Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok szakítottátok már meg...

Lányok szakítottátok már meg férfi baráttal a kapcsolatot mert bepróbálkozott?

Figyelt kérdés
Ha igen miért nem jöttetek vele össze? Külsőre, vagy belsőre nem volt vonzó?

2023. júl. 12. 12:47
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
96%
Igen. Nem értette meg, hogy nem akarok kapcsolatot.
2023. júl. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Mikor szinglik voltatok.
2023. júl. 12. 12:48
 3/31 anonim ***** válasza:
93%
Szingli voltam. Nehéz elhinni, hogy jó volt úgy, és nem akartam kapcsolatot?
2023. júl. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
95%
Igen. Azért nem jöttem vele össze, mert a barát azért csak barát, mert nem jön be, nem akarok tőle többet.
2023. júl. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
88%
Én nem szakítottam volna meg, de ő valamiért nem akart találkozni. Annyira gáz, hogy a pasiknak csak akkor kellesz, ha meg akarnak dugni. Nincs férfi-nő barátság. A nők felől ugyan lehetne, de a férfiak lehetetlenné teszik.
2023. júl. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
30%

“ Nincs férfi-nő barátság. A nők felől ugyan lehetne, de a férfiak lehetetlenné teszik”


Nincs őszinte férfi-nő barátság. Ezt végre valahára fel kéne fogni! A férfi megvédi a nőt adott esetben, fizikai értelemben is kiáll érte, de egy nő mit tud nyújtani a férfinak, amit egy másik férfi nem?


“azért csak barát, mert nem jön be, nem akarok tőle többet.”


Ez is fura, hogy nők nagyon kihangsúlyozzák, hogy ”csak” barát. Mintha a barát az valamilyen huszadrangú dolog lenne, nem lenne annyira fontos. Pedig a barátok adott esetben ugyanolyan fontosak az életben, ha más nem, jó kapcsolati tőke kiszélesítéséhez és kialakításához, az egészséges lelkivilághoz, mint egy párkapcsolat. Akinek csak a párkapcsolat a fontos az el lesz veszve.

2023. júl. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

#6 "egy nő mit tud nyújtani a férfinak, amit egy másik férfi nem?"


Csak érdekel, hogy egy férfi mit tud nyújtani egy másik férfinak, amit egy nő nem? :)

2023. júl. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
79%

#6 "Ez is fura, hogy nők nagyon kihangsúlyozzák, hogy ”csak” barát. Mintha a barát az valamilyen huszadrangú dolog lenne"


Hát nem tudom, hogy egy hősszerelmes férfit mennyire vígasztalna az a szöveg, hogy


"Mi többek vagyunk, mint szeretők és szerelmespár: mi barátok vagyunk!" :]

2023. júl. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

15 éves voltam, ő 17 és nagyon hülyén fejezte ki, hogy bejövök neki, mert mindig más lányokat dicsérgetett, mindig én írtam rá először, stb. Aztán egyszer csak mondta, hogy bejövök neki, nem hittem el. Szerinte megalázó volt, hogy nem hittem neki úgyhogy többet nem szólt hozzám és letiltott. Rá egy hónapra megismerte a mostani feleségét, ez egy 12 éves történet :D


De olyan nem volt, hogy én szakítottam volna meg kapcsolatot, de olyan se, hogy ezenkívül valamelyik férfi barátomnak bejöttem volna.

2023. júl. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
40%

“ Csak érdekel, hogy egy férfi mit tud nyújtani egy másik férfinak, amit egy nő nem? :)”


Ha balhé vagy probléma van, akkor hívhatlak, ki fogsz állni értem? Még úgy is, hogy lehet sérülés a vége?


Ha leáll az autóm, akkor hívhatlak késő este is, hogy figyu már lefulladtam, meg kéne egy kicsit tolni az autóm, meg lehet kéne szerezni egy trélert?


Múltkor defektet kaptam, akkor nyugodt szívvel hívhattalak volna, együtt kicseréltük volna a kereket, ugye?


Ha szerelőre van szükségem, akkor az elsők között hívhatlak, hogy esetleg tudsz-e egy jót mondani?


Ha bútort kéne összeszerelni es arrébb tolni, felállítani, akkor is a rendelkezésemre állsz?


Ha vállakozás vagy bármilyen pénzügyi dologban is a rendelkezésemre állsz ugye?


Holnaputánig folytathatnám a sort.

Nincs férfi-női barátság. A nőknek az ellenkező nemű “barát” előnyös tulajdonságai (pl. fizikai erő stb…) és legfőképp a figyelme kell. A nő semmit nem tud nyújtani. Gyakorlatilag kihasználásról szól az egész. Nem működik oda-vissza a dolog.

2023. júl. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!