Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok szakítottátok már meg...

Lányok szakítottátok már meg férfi baráttal a kapcsolatot mert bepróbálkozott?

Figyelt kérdés
Ha igen miért nem jöttetek vele össze? Külsőre, vagy belsőre nem volt vonzó?

2023. júl. 12. 12:47
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

#10 Ő pl tudna neked segíteni ezekben.

[link]

2023. júl. 12. 14:54
 22/31 anonim ***** válasza:
17%

“Ilyenekkel miért a haverjaidat hívogatod, miért nem szakit, ezesetben pl egy trélerest?“


Hogy hívjak trélerest, ha beszart a 4G-m?? Fejből tudsz adni egy telefonszámot?? Meg jó lenne, ha vki ismerőse jönne, nem egy ismeretlen lehúzós paraszt, tudod ma Magyarországon ilyennel is számolni kell!! Elvisz trélerrel 5km-t, kér 50 ezret. Volt ilyen.

2023. júl. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
15%
Annyira bírom, hogy nők csak szerelemig látnak.😆😆😆 Értsd meg, ennél az élet sokkal kegyetlenebb!! Szerinted miért pofázok kapcsolati tőkéről meg barátságokról? Kis cukipofa párkapcsolattal nem mész semmire. Nagyon együgyűek vagytok sajnos
2023. júl. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
92%

#22

Jah, azt nem tudtam hogy ilyen horrorfilmbe illő együttállásról van szó hogy lerobban a kocsi, nincs hálózat, stb :D

Amúgy nő vagyok és ha engem hívna ismerős akkor tudnék igazàból trélerest ajánlani, szóval nem tudom ehhez miért kellene pénisz szerinted.

2023. júl. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
91%

#10, ha te ezt a felsorolást komolyan gondolod, úgy tűnik, számodra a barát egyenlő a bármikor ugrasztható szolgával. A barátság arról is szól, hogy számíthatunk egymásra - szerinted meg az a barát, aki mindig pattan, és "rendelkezésed áll" (a te szavaid).

Ja, a múltkor nekem is defektem volt, nyugodt szívvel kicseréltem a kereket, közben felhívtam a barátomat, hogy kicsit késni fogok (nő vagyok).

2023. júl. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
15%

Milyen szolga?? Fogalmatok nincs milyen egy igaz barát, de hát nők vagytok úgyhogy nem is csodálkozom.

De hát mit is csodálkozzak, amikor az exem barátnői mind bepróbálkoztak nálam. Pffff😆😆😆😆😆

2023. júl. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

#26

Az igaz barát nem olyan ember, akit bàrmikor ugrasztasz amikor szakemberre lenne szükséged.

2023. júl. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem, mert ma már durván szexista, és régen is kicsit az volt, rettenetesen nyomult, nem értette, hogy a nem az nem, konkrétan a barátaimtól is féltett, úgy kezelt, mintha már évek óta egy párt alkotnánk (1,5 éve barátkoztunk csak..)

De egyébként külsőleg se jött be

2023. júl. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Azutan, de nem azert. Miutan keseruen csalodott, nem tudott ugyanolyan lenni. Egyre keserubb volt, kritikus, rosszindulatu. Nem hibaztatom, ha komolyan odavolt. De nem lehetett tovabb baratkozni, mert ugyanazokat a dolgokat rosszindulattal latta, vitatkoztunk, idegesitettuk egymast.
2023. júl. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
#28 vagyok, ráadásul 14 múltam csak, és ő is hasonló korú volt, szóval pláne elijesztett ezekkel😳
2023. júl. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!