Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit illik vinni első babalátog...

Mit illik vinni első babalátogatásra ajándékot?

Figyelt kérdés

Pár hét múlva megyek egy volt egyetemi szaktársamhoz, mert született nekik gyerkőc. Mit illene ilyenkor vinni?

Nem voltunk soha igazi legjobb barátok, de sokat jártunk együtt bulizni, meg egy közös ismerős által sokat találkoztunk.



2023. júl. 27. 08:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

En vittem cumisüveget orrszi porszit (mert már elore tudtam hogy az anyja nem vesz a babának mert nem vmi tájékozott), meg rossmanos lapozgatós puha kiskönyvet amiben van különféle tapogatós minta, csiloggós dolgok is kinyithatos dolgok is, aminek a plüss/vászon anyaga ugy van kialakitva hogy a baba szájába ne tapadjon bele(babáknak gyártják), és utólag nagyon köszönte hogy milyen jól jöttek ezek nem is gondolta volna.

Ee adtam pl koszmo miatti ujszülött sapkát is ami gyakori ujszülötteknél es direkt erelre van az olaj miatt, meg vászonpelenkákat is büfiztezni vagy bármi mert alig árulnak ma már azt a fehér "kendőszerű" vászonpelenkát pedig rengeteg mindenre pont az jó.

2023. júl. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Pelenka, kis body, maci.
2023. júl. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

(Plusz megjegyzés: a cumisüveg bpa mentes legyen, legjobb ami nem műanyag, hanem üveg, a hatalmas mam gyártó cég termékei nem prakrikusak sajnos. A cumirészét gyakorta el se fogadják a babák. És muanyag az alja is,állandóan kifőzéssel kell fertőtleniteni az a biztos.


Valamint a chicco literes fertotlenito folyadék pl babakádhoz ami szintén ujszülöttek védelmével vegyszermentesen van gyárta is nagyon bevált a bnőmnek. Azzal én mondjuk étkészletet cumisüveget nem fertőtlenítenék de arra is való lenne.

2023. júl. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Macik nem jok, mert a babák mindent a szájukba vesznek es ezek porgyűjtők szőrösek.

Esetleg élénk szinu körforgó a kiságy felé is nagyon hasznos.

2023. júl. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a megfelelő méretű (!) pelenkával nem lehet mellélőni. Mármint nem egy nagy ajándék, viszont rettentő hasznos, mert fogy, mint a szar. Azon kívül tipikus ajándék még valami vicces/szép ruha, de ahhoz a méretet mindenképp érdemes megtudni, mert jártunk úgy, hogy mire megkapta már nem ment rá a kölökre.
2023. júl. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Kitana. ***** válasza:
100%
Nekem fogalmam sincs, mi kell egy babának + mi az, amit a szülők már vettek, szóval én valószínűleg a szülőknek vinnék ajándékot.
2023. júl. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!
2023. júl. 27. 09:17
 8/17 anonim ***** válasza:
61%
De szereted egyébként a babákat?
2023. júl. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igen, szeretem.
2023. júl. 27. 10:05
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Miért kell egyáltalán ajándékot vinni? A szülők valószínűleg nem azért hívtak meg. Ha valamit adni akarsz, miért nem a szülőknek/anyának, akit ismersz, adsz?
2023. júl. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!