Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért szeret mást jobban a...

Miért szeret mást jobban a barátnőm?

Figyelt kérdés
Van egy barátom aki egy másik lánnyal sokkal többet beszél, sokkal többet van vele és engem csak utána helyez. Szinte mindig vele van ha itt van, mert amúgy nem ott lakik ahol én és a másik lány. Mindig kiderül hogy előttem vele volt, KB. mindennap náluk van. Pedig én régebb óta ismerem. És az a másik lány szerintem engem valamiért nem bír. Pedig sose ártottam neki, sőt régebb még elég jóban is voltunk. Nem tudom mit tegyek. Úgy érzem hogy én csak másodlagos vagyok. Azt se akarom hogy egyáltalán ne legyenek együtt mert hát ugye barátok és ezzel semmi baj nincs. Csak ne lennék második itt is.
2023. aug. 11. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Pedig második vagy, a másik lánnyal jobb a viszonya. Ezen nem hiszem hogy igazán tudnál változtatni, de megpróbálhatod szorosabbra fűzni a baratságot hátha segít.
2023. aug. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
14%
Mert őrlt nem kapja meg.
2023. aug. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
14%
*őt
2023. aug. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
14%

Bár engem szeretne így valaki.

Viszonylag normális vagyok.

24F

2023. aug. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!