Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van okom haragudni vagy...

Van okom haragudni vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés
egy barátnőmmel megbeszéltük, hogy elmegyünk egy ingyenes koncertre, ő mondta, hogy hozná még egy barátnőjét is, de csak munka után tud csatlakozni, ezért mi menjünk előre oda. Odamentünk, elkezdődött, aztán felhív, hogy ő nem hajlandó kiállni a sort (max 20 perc lett volna szerintem kiállni), menjünk ki mi és inkább iszogassunk kinn, ő amúgy is fáradt, egész nap állt a munkahelyén is. Mondtam, hogy én a zene miatt jöttem, nem szeretnék kimenni. Akivel bementem lány végül kiment hozzá, de nem tudta meggyőzni, hogy állják ki a sort, felhívott mégegyszer, hogy ő nem fog bejönni az biztos, egész nap állt, nem fog még most sorban is állni, különben is én ezt nem érthetem, mert én ülőmunkát végzek, nem fizikait, ő inkább iszogatni-beszélgetni akar ma. És így ottmaradtam teljesen egyedül
2023. aug. 26. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Túlreagálod.
2023. aug. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Emiatt barátságot nem szakítanek meg, ahhoz ez nem akkora dolog.


Viszont koncertet nem beszélnek meg vele többet, az tuti. 😃

2023. aug. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha gyakran előfordul akkor elgondolkodnek rajta.Ha egy egyszeri eset de megis sert probalnam megbeszelni vele.Ez a te nem erted,ulo munka,allo munka...kamu szoveg itt inkabb arrol van szo nem akart a koncertre menni.Azt mondhatta volna elore is inkabb beulni iszogatni szeretne igy tudtatok volna maskorra egyeztetni ha te viszont a koncertre mentel volna.Ha surun van ilyen elgondolkodnek nem onzo- e az illeto.Nekem is van olyan esetem aki jon azzal o mennyit dolgozik,meg jo annak aki nem viszi haza a munkat.Nincs neki otthon annyi munkaja...meg tanugyes annyi oraja sincs mindennap.Es erkezik o ahova akar,meg amikor akar,akivel akar.Ezt biztosan tudom.En meg ledolgozom naponta a 7-8 orat kombinalva van az ules,allas amit a szukseg kivan.Egeszsegugyi labor a paciensekkel is vagyok,az analiziseket is csinalom,az eredmenyek beirasa,egyeztetese a felettessel.Es van amikor szakmai dolgokat hozzatanulok szabadidomben.Volt hogy buszra ultem meg estefele azert hogy vele talalkozzak.Vagy pentek este is,szombaton meg munka szombatom volt.Meg ahova akarok azert eljutok ha nem is azonnal par nalon belul.
2023. aug. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy meg volt beszelve kimegyunk a kozeli tora es kicsit hajozunk is.Mikor indultunk o mondta faradt,mert a kollanojevel is talalkozott elotte,es ennyi program lefarasztja,gondolta modositani is a programot hogy csak a varosba kavezzunk de aztan megse de ne maradjunk sokaig csak 1-1,5 orat.A hajozasbol vegul semmi se lett es csak megittunk ott egy kavet es jottunk eleg gyorsan megcsak nem is setaltunk.Ha tudom van egy fix programom nem szervezek le meg egyet elotte a becses kolleganovel ha mar ennyire rosszul allok energetikailag vagy ugy szervezem le hogy tartom magam hozza.
2023. aug. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!