Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megfelelési kényszer lenne?

Megfelelési kényszer lenne?

Figyelt kérdés
25 nő vagyok. Van egy barátnőm. Mindig félek, ha valamit mondok, csinálok, hogy megharagszik, vagy idegesítem, és hogy nem akar majd velem barátkozni. Szeretem nagyon. Régóta barátok vagyunk, de az utóbbi időben sokat streszselek ezen. Hogybtudnam magamban lejátszaninezt?
2023. aug. 26. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Ha régóta barátok vagytok akkor ezek valószínűleg csak buta gondolatok, vagy gyengébbnek érzed a barátságotokat?
2023. aug. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az is elég, ha 1 nő vagy, nem kell, hogy 25 legyél. :)


Viccet félretéve:

lehet, szereted a környezetedben lévő embereket, de visszakérdeznék: magadat szereted-e, elfogadod-e?

2023. aug. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%

Igazi barátságban nincs ilyen, hogy az egyik fél folyton szorong, hogy felidegesíti-e a másikat. Ez kiegyensúlyozatlan kapcsolatokban van, ahol az egyik fél domináns és magabiztos, a másik pedig kételkedik magában és tépelődik, hogy jó barát-e.


Jàtszd le magadban, hogy mi lenne, ha felidegesítenéd szándékod ellenére. Elküldene, hogy nem akar többé látni? Ha igen, biztos hiányozna egy ilyen ember neked?

2023. aug. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó! Sajnos volt már ilyen. De mégis úgy érzem, jó barát. Nem nagyon van más nekem
2023. aug. 27. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!