Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan barátkozzak gimiben?

Hogyan barátkozzak gimiben?

Figyelt kérdés

Hogyan barátkozzak?! Új gimibe megyek. Régi iskolámban már elkönyveltek kis kedves csendes lánynak. Amúgy nem vagyok ilyen egyáltalán, nyilván azokkal vagyok olyan akivel nincs mit annyira beszélni. Viszont akikkel jól összeszokok azokkal vicces jófej vagyok. Na igen bekerültem egy már meglévő osztályba ahol rajtam kívül még van 2 új lány. Velük jól elvagyok gólyatáborban megismertem őket. Nagyon akarok másokkal is barátkozni de még így az elején annyira szorongok. Gólyatáborban kb az osztály fele ott se volt. Az a klikk volt ott akik ilyen gyerekes kislányos viselkedésűek, nekem nem voltak szimpatikusak. Nekem így jött le. Évnyitón ott volt az egész osztály és hát a másik fele az ilyen nagylányos viszont szimpatikusak. Nem annyira nyitottak velem szemben. Lehet még hamar van

Amúgy egy magas, szép, jó kisugárzású lány vagyok.

Előző iskolámban azért is klikkesedtem mert hasonlókkal voltam, a másik rész pedig irigy volt rám, szóval ezért is lehet nem akarnak velem annyira? Nagyon köszönöm ha válaszolsz mert már kivagyok rendesen!! :) Elmúltam 16!!



2023. szept. 2. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Mégis mi a frásztól vagy ki, ha egy napja kezdődött a tanév???
2023. szept. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Majd ami következik
2023. szept. 2. 12:51
 3/5 anonim ***** válasza:
19%
Kérdező én is új gimibe mentem, van kedved beszélgetni?
2023. szept. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%

Hogy volt ez a gólyatábor dolog amúgy? Hanyadikos vagy? Csak azt nem értem, hogy ha nem 9.-es vagy (abból következtetek erre, hogy összeszokott osztályról írtál), miért voltál gólyatáborban? Vagy nálatok szokás, hogy az újonnan érkező felsőbb évfolyamosok is mennek? Csak érdekel, mert nem tiszta.


Amúgy egy napja tart a tanév, nem kell még csodákat várni. Néhány hét és te is összeszoksz velük, befogadnak majd. Addig is elvagy a többi új lánnyal, a többiek felé pedig te is nyithatsz majd, lesz még elég alkalmad. Nem kell még kilenni.


Egyébként én is hasonló korú vagyok, hasonló helyzetben, hasonló mentalitással (már az alapján, amit leírtál). Beszélhetünk, ha szeretnél.

2023. szept. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2023. szept. 2. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!