Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan, ne érezzem magam rosszul?

Hogyan, ne érezzem magam rosszul?

Figyelt kérdés

A legjobb fiú barátom jóval divatosabban öltözködik. Nincs köztünk semmi, mármint barátságon kívül. Természetesen nem arról van szó hogy ő lényegesen jobban néz ki. Szerintem mind a ketten jól nézünk ki a magunk módján. Alapvetően nagyon szeretem a stílusomat, egy kicsit Streetweares. Ha nincs a társaságban alapvetően én vagyok a társaság középpontjában, kinézet szempontjából is. A barátommal alapvetően ketten találkozunk csak. De ilyenkor mindig frusztrál az, hogy mennyire nem illik össze az oltozetunk, mert ő általában nagyon elegáns, és jóképű. Engem nagyon zavar hogy mellette nagyon furán nézek ki, jóval fiatalabbnak tűnök nála, és kevésbé divatosnak. Hogyan lehet ezt a frusztrációt legyőzni, másnak is van ilyen tapasztalata? Hogyan lehet ettől a zavartól megszabadulni?

A ruhataramat nem szeretném lecserélni.



2023. okt. 5. 13:25
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az utolsó válaszolónak, nagyon sokat segített a válasz.
2023. okt. 24. 08:03
 12/12 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen 😊
2023. okt. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!