Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez igy fair? Ez csunya volt...

Ez igy fair? Ez csunya volt tolem?

Figyelt kérdés

Van egy baratom, allandoan jatszik az en idommel. Ha megbeszeljuk, hogy 3-ra ott vagyok erte, kepes akar 40 percig!!! varatni. Csak azert, mert neki nincsen kotelessege, es allandoan raer mindenre. Majd ha szova teszem, azt mondja, hogy meg amugyis koran van mindenhez. Ma este is lemondott azert, mert “penzkoltessel” jar az a program, amit en mondtam, ezert elmegy olyan emberrel, aki mindent fizet helyette. En addig elmentem szorakozni, de ehes lettem igy ivaszat utan, ezert felhivtam nem e elmmegyunk egyet mekizni, meghivom kajalni, ha vezet, mert en mar ittam. Majd bekozli, hogy nincsen autoja, ezert az enyemmel kell menni, de amugyis jatekban van, meg kettot lejatszik es utana jon hozzam, hogy felvegye az autot es menjunk. Na itt teljesen elegem lett… meg meg is hivom, meg fizetem az uzemenyagot is (kiskvarosban lakunk, 30-35km-re van tolunk a meki), es meg meg is varat, hogy o jatszik.

De igazabol kozben hazaertem, meg is kajaltam itthon, lezuhanyoztam es mar agyban nezem az alvos sorozatom, amikor hiv, hogy itt van. En meg mar mint aki jolvegezte dolgat, teljesen lemondtam rola, igy leoffoltam.


Picit azert sajnalom ot, de ha nem lenne ilyen hanyag a hozzaallasa a masikhoz, talan jobban is lekommunikalhattuk volna.

(Olyan kommentekre nem vagyok kivancsi, hogy milyen baratsag ez, nem mindig volt ilyen, meg amugyis, ezek az emberi kapcsolatok egy egesz erdekes tema.)

En csak arra vagyok kivancsi, hogy ezt “tanulopenznek” veszi? Vagy megerti milyen, ha jatszanak a masik idejevel? Egyaltalan felfogja az ilyen?😅



2023. okt. 7. 03:45
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Nem veszi tanulópénznek. Ugyanolyan mindenhonnan 1 órát késő ember marad.



Kicsit furcsa számomra hogy egy mekis hamburgerért képes vagy 30 km-t autózni.

2023. okt. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én tényleg nem értem, hogy ha szarik rád, meg kicsit sem tisztel, akkor mit hívogatod állandóan. Kell ez neked?
2023. okt. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik barátnőm egyáltalán nem tudja az idejét beosztani, mi egyszerűen leszoktunk arról, hogy tervezzünk vele. Elmegyünk nélküle, ha nem készül el időben, aztán jön ahogy tud, akkor, amikor tud. Nem lehet elvárni, hogy mindenki hozzá alkalmazkodjon. Eleinte besértődött, de már felfogta, hogy az élet nem ilyen.
2023. okt. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1 Biztos azert furcsa ez, mert verbeli pesti vagy, te ezen nottel fel😊 Nekunk videkieknek ez is egy kirandulos program, es mivel masnap en sem dolgoztam, es meg kivantam is, fene azt a 30km-t.


#2 Igazabol en sem tudom, inkabb mar megszokas. Gyerekkorom ota o a legjobb barataom, mindent is egyutt csinaltunk, ez amolyan akaraton kivuli kotodes.


#3 Vicc az egeszben, hogy volt olyan, hogy azert nem ment senki sehova, mert o eppen nem ert ra, vagy nem volt kedve az adott programhoz. En nelkule is szivesen elmentem volna ezzel a tarsasaggal, de ha nem, hat nem. Inkabb mindenki otthon duzzogott, hogy unatkoznak.


Vannak mas barataim, de megis az o tarsasaga dob fel leginkabb.

2023. okt. 7. 13:48
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak ő neked a legjobb barátod. Én azt is kétlem, hogy te neki egyáltalán barátnak számítasz-e...
2023. okt. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo,akinek igazan kedves vagy nem igy viselkedik...hidd el.Engem ma offolt egy baratnom,eleg nem szep modon.Volt konfliktus megoldani se akarja...hiaba mondtam gond van, problemaim vannak nem erdekli.Nagyon fajt.Ezt nem erdemlem.Igy egy barat nem viselkedik.Sajat erdekedben mondom hagyd ot,mert meg fog bantani.Jobb nem belemerulni,remenykedni ebben.Lehet lesznek neha szep pillanataitok de a jatszadozast nem fogja hagyni.
2023. okt. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Es fair volt toled nem vagy koteles ugrani neki.Az ilyen emberek erzeketlenek,onzoek.Nem fog valtozni esetleg elgondolkodik ha neki rossz lesz.Baratsagot nem lehet tole varni
2023. okt. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!