Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy igaz barátság többet ér...

Egy igaz barátság többet ér mint egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Nyilván egy párkapcsolatban többet van az ember egymással ami természetes is hiszen a párja de valahol úgy érzem egy barátság többet ér mint egy párkapcsolat, egy barát mindig ott van egy barátra mindig számíthatsz ha vége a kapcsolatnak a barátod ott lesz mindig..
2023. okt. 12. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
A barátságnak is vége lehet, nemcsak a párkapcsolatnak.
2023. okt. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Ha szeretsz masztizni....
2023. okt. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Hosszútávon, ha megéri az ember, a házastársa marad mellette, a barátok nagyon nagy százalékban elkopnak. Nyilván kora huszonévesen ennek az ellenkezője tűnik igaznak, mert akkor még az ember csak válogat a kendermagban. :)))
2023. okt. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Gondold végig, kivel szeretnéd leélni az életedet és megvan a válasz.
2023. okt. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt olyan barátom, aki el ne tűnt volna,amikor párkapcsolata lett. Panaszkodni megtaláltak,de onnantól rövidre zártam az egészet.

Nem tudják az emberek kezelni a kapcsolatokat megfelelő helyen.

Persze egy társ az első, de több éves barátságokat eldobni, jegelni..na ezt nem értem.

:(

2023. okt. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Shaddark ***** válasza:
100%
Igazából amit a barátságról mondtál, szerintem annak a párkapcsolatra is éppúgy igaznak kell lennie. Amúgy nem sok értelme van. Persze, a mészáros félék kivételével, azoknál egyértelműen a barátság a fontosabb.
2023. okt. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet ezt így általánosan kijelenteni, pláne 25-30 felett. Én mindig olyan ember voltam akinek sok közeli barátja volt, rengeteg időt is öltem bele hogy mindenkivel találkozzak, chateljek, képben legyek, tartsuk a kapcsolatot. Aztán jön ez a bizonyos kor, és mindenki elpárolog szép lassan. Megházasodik, gyereke lesz, elköltözik, stb. Nem mondanám hogy eldobtuk egymást, mert beszélünk még mindenkivel, próbálunk találkozni is, de nehéz. Nagyon nehéz, nincs idő semmire, térben is szétszóródtunk, ha nagy nehezen le is fixálunk valamit akkor meg tuti beteg lesz valaki, vagy valakinek a gyereke és megint tolódik az egész. Felnőttként elkopnak nagyon könnyen a barátságok. A legjobb barátnőm akivel egyetmistaként kb össze voltunk nőve és felnőttként is viszonylag sokat találkoztunk, most jelentette be, hogy kénytelen az ország másik felébe költözni. Hát akkor erről is ennyit, gondolom majd félévente látom ezentúl.

Mindig dohogok, hogy mióta gyerekem van nincs egy szabad estém mikor elmehetnék bulizni, barátokkal lenni. Lassan a gyerek elég nagy hogy már néha elszabaduljak mellőle. Csak rájöttem, hogy amúgy közben már kb nincs kivel találkozzak. Mert mindenki a saját életét éli, és minden találkozó komoly szervezést igényel. Nem úgy mint régen, mikor csak random írtunk egymásnak, hogy akkor este tali.

2023. okt. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól is függ hogy azonos, vagy ellenkező nemű barát??? Nekem van ellenkező nemű barátnőm, imádjuk egymást több év után is! Mindig ott vagyunk egymásnak!
febr. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!