Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez is úgy megy tönkre mint a...

Ez is úgy megy tönkre mint a többi barátságom?

Figyelt kérdés

Nem sok ideje vagyunk barátok a barátnőmmel, de nagyon rég nem volt részem ilyen barátságban. Mindketten sok mindent beletettünk ebbe, rengeteg beszéltünk, és találkoztunk, és hiába ismertük egymást kevés ideje (három hónap) mindenben számíthattunk egymásra.

Mindketten melózunk, de így is megtudtuk oldani hogy írjunk egymásnak. Azonban egy ideje ez elkezdett csökkenni. Már sokkal kevesebbet ír napközben. De gondoltam sok dolga van, így egyáltalán nem hibáztattam, sőt teljesen megértettem. Mindketten felnőttek vagyunk, elfoglaltak vagyunk. Csakhogy mindig fent van az interneten…Múltkor tapintatosan megkérdeztem, hogy akar e még beszélgetni. Azt válaszolta, hogy természetesen igen. Bár azóta sem igazán beszélünk, én pedig inkább teret hagyok neki, nem akarom zaklatni őt. Eddig minden barátságom így ment tönkre. Ez is pont így fog?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2023. okt. 19. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Úgy néz ki.
2023. okt. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Túl sok jelentőséget tulajdonítasz az írkálásnak, ez majdnem minden esetben jelentősen csökkenni fog. Inkább törekedj minél több találkozásra, közös élményre, mert ezektől fog elmélyülni a barátság, nem a chateléstől. Ha erre nyitott akkor nem aggódnék.
2023. okt. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Hát, talán csak a kezdeti lelkesedésben folyik ez, hogy napközben is írogatnak az emberek a barátaiknak, nem? Ha nem vagy erőszakos, ahogy írod, akkor ez beáll egy mindkettőnek elfogadható szintre. Illetve, ha neked kevés, akkor esetleg keress más barátnőket is, és oszd meg erőidet köztük. Vagy talán majd találsz valakit, akinek pont annyi igénye van erre, mint neked.

De a barátságok változnak amúgy is, megváltozunk, másfelé fejlődünk, szóval nem indig tart soká.

2023. okt. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kitana. ***** válasza:
100%
Találkozni kell és beszélgetni. A többségnek nem olyan izgalmas chatelgetni, általában inkább unaloműzés, a barátaimmal sokkal szívesebben találkozom. Azzal szoktam folyamatosan chatelni, akivel nem tudunk találkozni.
2023. okt. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Nalam ez volt de nem az iras szintjen mert irt...hanem a talalkozasok szintjen.Leredukalta 3-4 hetente egyszer.Ha hivtam elfoglalt volt,jott a valasz majd ekkor majd akkor Ha hetkozbe akartam neki a hetvege volt jo.Ha pentek vagy szombat neki pont a vasarnap volt jo.Ha kerdeztem delutan neki az este jo..Es nem egyszer.Vagy elore kijelentette most neki egy ideig nem lesz jo.Vagy sok a munka,vagy faradt vagy nincs kedve sehova se menni- mind olcso kifogasok.Mert nem igy volt.Ha szabadsagon volt 6 hetet az volt a kifogas van olyan problemaja amitol senki se tud meg beteg...Kuldott egy ettermi menut kiprobalhatunk valamit mondtam benne vagyok erre honap elejen javasolta majd a kovetkezo honap egyik hetvegejen...Sok ilyen meg meg masfajta huzasai...Most ugy allunk hogy sehogy es nem ertem most se az ilyen viselkedesmodot...tisztabb sor lett volna megmondani egyaltalan nem tartok igenyt rad.Regen ez nem igy volt.Minden rendszeres volt
2023. okt. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%

Mondjuk én fixen nem barátkoznék olyan emberrel, aki problémázik, amiért munkaidőben! nem neki írkálok, hanem a dolgomat teszem, plusz aztán sunyin számon is kér :D


Bocs, én is fenn vagyok a messengeren, mert itthonról dolgozom és amint csatlakozok a wifihez, elérhetőnek jelez, de ez nem jelenti azt, hogy nézem is.


Néha rápillantok, amikor épp akad szabad 15 percem és ennyi.

2023. okt. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!