Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mitől változhat meg így...

Mitől változhat meg így valakinek hirtelen a viselkedése?

Figyelt kérdés

Év eleje óta jól elvoltunk, beszélgettünk, együtt mentünk órára meg ilyenek. Aztán kb 2 hete hirtelen ez így kb mind abbamaradt.


Nem értem, mert semmi nem történt ami miatt megsértődhetett volna vagy ilyesmi. Annyit mondott, hogy szerinte egyszerűbb ha nem együtt megyünk órára, csak ott találkozunk. Így viszont nem is nagyon tudtunk azóta beszélni. A többi közös óránkon is úgy érzem, hogy még a szemkontaktust is kerüli velem, holott korábban mindig köszöntünk egymásnak előadásokkor is.


Kicsit rosszul esik, mert én tényleg azt hittem, hogy jóban vagyunk és, hogy ő is bír engem, de ezek szerint nem.


Szóval már nem is akarok én se kezdeményezni nála mert elég világosan ignorálva vagyok jelenleg, de közben meg szomorú, hogy ennyi volt ez az egész.....


Veletek is volt már hasonló? Egyszerűen megunt, vagy mi miatt lehet ez?


2023. okt. 24. 09:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Lehet bejosz neki es inkabb hatral vagy mas jon be neki
2023. okt. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
83%

11 De ilyenkor amúgy miért nem mondják meg normálisan? Pl: Tetszel nagyon, kicsit el akarlak felejteni, aztán majd ha már más tetszik vagy megcsúnyulsz, lehetünk jóba.

(Ebben benne van az is hogy akár a csaj örülhet is neki ha elmondja)


Vagy elmondja pl: Valaki más van a képben és iszonyú féltékeny.

2023. okt. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
A csajok se szoktak elmondani
2023. okt. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Azt tartom legkevesbé valószínűnek, hogy bejönnék neki, pont, hogy nem érdeklem már egyáltalán.
2023. okt. 24. 18:06
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

De mi tart vissza attól, hogy konfrontálódj vele? Egyszerűen elmondod neki, amit itt leírtál, hogy úgy veszed észre, megváltozott az irányodban a viselkedése, és nem érted, miért. Erre ő fog jó választ adni - vagy nem. De mi csak találgatni tudunk.

Én egyszer csináltam ilyet, mikor az egyik munkahelyi barátom már nagyon sok volt. Imádott beszélni, főleg magáról, hogy milyen problémái vannak, de még akár arról is ódákat tudott zengeni, hogy idefelé jövet látott egy mókust. Mikor lett egy nehezebb időszakom, akkor el akartam mondani neki, hogy mi történt most az életemben, de egyszerűen nem tartott annyi szünetet a monológban, hogy fel tudjam hozni, hogy mi van. Akkor az egy kicsit felcseszett, hogy ezek szerint csak közönségnek vagyok jó, végiggondoltam, hogy ez mindig így volt-e, és rájöttem, hogy igen, tulajdonképp sosem érdeklődött felőlem, az üzenetváltásaink is úgy néztek ki, hogy írt egy kisregényt, én reagáltam arra, amit írt, és akkor kifejtette bővebben, és arról beszélgettünk, hogy vele mi történt. Megpróbáltam, hogy ha már szóhoz nem jutok mellette, akkor egy hosszabb üzenetben leírom neki én is, hogy min megyek épp keresztül. Napokig láttamozottan hagyta, majd nem reagált rá semmit, hanem írta a szokásos kisregényét... Akkor - bár nem vagyok ennek a híve - üzenetben leírtam neki, hogy ez így elég egyoldalú, és nem szeretném vele tovább fenntartani ezt a kapcsolatot. Nyilván én voltam a szar, és nem értette, mi a probléma.

Nem azt mondom, hogy nálatok is ez van, csak jól esett leírni, de egyébként ezer meg egy oka lehet, hogy miért hanyagol mostanában, az is lehet, hogy valami pletykát hallott rólad, amit elhitt, az is lehet, hogy lett egy barátnője, aki féltékeny a többi lányra, mondom, mi nem tudjuk. De én a helyedben rákérdeznék.

2023. okt. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!