Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miből tudhatom, hogyha valakin...

Miből tudhatom, hogyha valakinek valóban fontos vagyok?

Figyelt kérdés
2023. okt. 31. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
A tetteiből ez derül ki.
2023. okt. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De konkrét dolgokra gondolok, milyen megnyilvánulásai vannak, milyen tettek? Én példákra vagyok kiváncsi.
2023. okt. 31. 10:33
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Ezeket helyzete válogatja. Nem lehet csak úgy általánosságban ilyen kijelentéseket tenni, hogy ha X dolgot tesz akkor tuti fontos vagy neki, ha meg Y-t, akkor tuti nem.
2023. okt. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy ha pl. s.zarban vagy, ő nem benne hagy, hanem megpróbál segíteni rajtad, hogy kikerülj belőle. Ott van, amikor szükséged van rá. Hogy amikor mesélsz neki valamit, akkor nem csak hümmög és nyomkodja a telefonját, hanem figyel, rád. Reagál az érzéseidre, arra, amiről beszélsz neki. Ha kell,akkor is szembesít az igazsággal, ha tudja, hogy azzal fájdalmat okoz neked, de azt is tudja, hogy ez kell ahhoz, hogy kikerülj a s.zar állapotodból, egy rossz helyzetből, amiben benne vagy és nem enged még lejjebb csúszni, mert fontos vagy neki és szeret, tehát végső soron azért "bánt", mert a javadat akarja. Ja, igen, elsősorban a javadat akarja, nem akar neked semmilyen módon ártani, ez k.va fontos. Veled együtt örül, veled együtt sír, stb.. Dióhéjban ennyi, de biztosan lehetne még folytatni a felsorolást. :)
2023. okt. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sokféle kifejezési módja van :) Kedvesség és figyelem talán a legfontosabb faktorok. Ha szomorú vagy,megvigasztal, empatikus veled. Vagy pl.egyszer megemlítesz valamit,ami neked fontos. Utána ő magától kérdez rá, hogy "mi a helyzet az xy dologgal,amit a múltkor mondtál?". Tehát fontos neki, hogy képben legyen az életeddel. (És igen,nem a teloját nyomkodja,ha együtt vagytok).

Akár szerelmi, akár baráti a kapcsolat, akkor van, hogy apróságokkal kedveskedik a másik . Nem kell drága dolgokra gondolni. Pl.ha én vásárolok, és látok olyan csokit,péksütit,szószt vagy bármit,amit a párom szeret, akkor megveszem. Vagy mondjuk egyszer elszólja magát, hogy itt az ősz, és úgy enne mittomén almás sütit, akkor megcsinálom neki.

2023. nov. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!