Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elmondjam neki vagy ne?

Elmondjam neki vagy ne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tavaly egy "barátnőm" csúnyán elárult (beleszólt a párkapcsolatomba), ès ez nagyon rosszul esett, megmondtam neki, hogy egy ideig hagyjuk bèkèn egymást. Eltelt egy èv, megláttam az utcán, összeintegettünk, ès felhívtam. Azt mondta, hogy nagyon sokat gondolt rám, meg mindig kereste a szemèvel azt a típusú autót, amim van. Aztán legutóbb kint parkoltam az utcán, nyitott a kerítès (sokszor járt bent a telken is, tudja, ha ott a kocsi, akkor ott vagyok) ès pont felpillantottam a dolgomból, amikor megláttam őt az utcán. Köszönès nèlkül elment. Pedig ha elfordítja a fejèt, pont meglátott volna (lehet látott is, csak mire èn odanèztem ő már nem nèzett befelè).


Dühös lettem. Látta a kocsit. Tudja, hogy ott vagyok. Telefonon azt mondta, keresi ezt a típusú kocsit, meg hogy mennyit gondolt már rám.


Nem èrdemeltem meg volna egy sziát?


Fel akartam hívni, hogy ez mi? Mire vèljem? De vègül rájöttem, hogy magamra vagyok dühös, hogy hittem neki ès elkezdtem bizakodni.


Szerintetek engedjem el egyszerűen ès ne mondjak neki semmit, ha keres ne reagáljak rá vagy mondjam meg neki, hogy ez nekem mennyire rosszul esett?


(Így is úgy is be akarom fejezni ezt a "baráti" kapcsolatot, csak az a kèrdès, hogy elmondjam-e neki, hogy mi miatt nem akarok vele többet kapcsolatba kerülni, vagy sem.)


Köszönöm ha leírod a vèlemènyed, tanácsod, esetleg hasonló tapasztalatod!



nov. 26. 09:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Miután egy év után felhívtad és utána látott, akkor nem köszönt? Akkor hagyjad.
nov. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pontosan, ès nem arról van szó, hogy nem látott meg, hanem arról, hogy meg sem próbált köszönni. Èrtem èn, ha valaki siet akkor nem ez lesz az első, de nálunk pont, hogy egy kènyes helyzet állt elő, nyitottam felè (ő volt a hibás ès be is látta) ès ezt kapom. Elengedtem ezt a "kapcsolatot". Csak azt nem tudom, hogy világosítsam-e fel ha legközelebb felkeres (èn biztos nem fogom) hogy mièrt hagyjon bèkèn vagy egyszerűen ignoráljam?
nov. 26. 15:26
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha felkeres és ki akarsz békülni vele, elég annyi, hogy múltkor láttalak a kocsiból Gizi, de mire köszöntem volna már elsiettél. Lehet nem is látott amúgy. Kár kombinálni előre. Amíg düh van benned felé addig nehéz bármi.
nov. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha beakarod fejezni akkor egy ev elteltevel talan mar folosleges megmondani neki ha ez eddig nem tortent.De gondolkodj el rajta a duh nem azt jelenti hogy neked o meg szamit valamit? A duh alatt van valami erzelem.Valami meg nincs kitisztazva benned.
nov. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem a kocsiban ültem, hanem a kocsi kint állt az utcán, ő meg elment mellette. Èn bent voltam az udvaron, ès hogy felpillantottam a dolgomból, láttam, hogy ő az. Ha èn láttam, akkor ő is látott, sőt, a kocsi csak akkor áll kint, ha ott vagyok, szóval tutira tudta, hogy ott vagyok. Ha nem nèzett be az udvarra (nyitott a kerítès), akkor az számomra azt jelzi, hogy nem is akart köszönni. Nem rá vagyok dühös, hanem magamra, hogy hittem neki, hogy sokat gondolt rám ès hogy mindig keresi azt a fajta kocsit, ami nekem van. Akkor meg mièrt nem próbált meg köszönni, ha látta, hogy ott vagyok? (Vagy utólag felhívott volna, hogy láttam a kocsit, de tèged nem, mizujs?)
nov. 27. 20:30
 6/9 A kérdező kommentje:
De alapjában vève mèg mindig az a kèrdès, hogy ha legközelebb felkeres, elmondjam-e neki, hogy láttam ès szarul esett, hogy "èszre sem vesz", vagy hagyjam az egèszet ès mondjuk fel se vegyem a telefont? Nem tudom, hogy magamon (az ő èrzèsei már nem èrdekelnek) mivel segítek jobban.
nov. 27. 20:34
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, neked mégis mi a bajod?


Mert ha egy ismerősöm nekem támadna, mekkora szméét vagyok, amiért "nem láttam" lehet szemen röhögném, mert igen, előfordul, hogy rhadtul nem az utcát nézem, csak bámulok ki a fejemből, és kb elém kell állni, hogy feltűnjön xy ottléte, különben lazán elsétálok mellette.


Nem csodálom, hgoy a csaj nem keresett, amúgy. Rémes, mennyi sértettség és jogtalan rosszindulat van benned.

nov. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem igazán jogtalan, hogy negatív èrzèseim vannak vele kapcsolatban, sajnos... Ismerem már több mint 10 ève, ès hatalmasat csalódtam benne. Nem a köszönès miatt, ez már csak ire a pont.
nov. 30. 07:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Hasonlo helyzetben vagyok en is nagyot csalodtam valakiben es m
nov. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!