Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van bármi értelme folytatni...

Van bármi értelme folytatni egy barátságot így?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, akivel jó ideje ismerjük egymást. A probléma az, hogy mikor találkozunk, teljesen passzívnak érzem. A telefonját nyomogatja és szinte mást se csinál (meg közben beszélgetünk). Mikor meg mással találkozik, akkor szemrebbenés nélkül közli velem utána, hogy jaj nem is használta a telefonját egyáltalán egész idő alatt. Akármilyen programot tervezek, nem jó neki. Nem hív magától,ha pedig én kezdeményezek, akkor kb úgy áll hozzá, hogy "ha akarsz, tőlem meglátogathatsz, nekem tök mindegy". Nincsenek szép közös emlékeink, konkrétan egyetlen sem, pontosan azért, mert semmilyen programot nem akar,mindig van valami kifogás. A múltkor már rákérdeztem, hogy jelentek-e egyáltalán valamit neki. De ilyenkor mindig előadja, hogy mennyire szeret, és milyen fontos vagyok neki. De soha semmit nem tesz, amivel a kedvemben járhatna, nem érdeklődik irántam, sem a hobbijaim, sem a családom iránt. Pedig ő állandóan meséli mit csinál, meg melyik rokonával mi van. De azt sose kérdezi meg, hogy az én gyerekeimmel mi van pl... Nemsokára kellene találkoznom vele újra,de igazából egyre inkább semmi kedvem hozzá, és gondolkodom, hogy hagyom a fenébe.

nov. 30. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Mi nem egyértelmű?
nov. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha ennyire egyoldalú, én egy idő után biztosan nem erőltetném. Mondani lehet, hogy fontos vagy neki, ha közben abszolút nem az jön le.
nov. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán miből gondolod, hogy ti barátok vagytok? Mert a leírásodból az derül ki, hogy van egy ismerősöd, akivel néha összefutsz, és olyankor egyértelművé teszi, hogy cseppet sem érdekli, mi van veled. Tényleg nem tudom, mit akarsz vele folytatni.
nov. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%

Sajnos nekem volt rá példa, hogy a barátságom egy fiúval éppen azért ért véget, mert ő "azt is" akarta volna. Amire most biztos sokan azt mondanák, hogy hát barátság extrákkal, de az mégsem ugyanaz, és sajnos folyamatosan le kellett építenem, mert elkezdte fogdosni a combom, aztán a derekam, majd végül a fenekem, és írtam neki, hogy beszélni szeretnék veled, de élőben, nem online. A reakciójából én arra következtettem, hogy neki ez egy tök pozitív visszajelzés, pedig pont azért akartam vele találkozni, mert nem online szerettem volna elmondani neki, hogy ne találkozzunk többet, és én akkor tiltanám is stb. tehát előre szólni akartam neki, hogy ne lepődjön meg ha majd nem tud írni nekem.

Találkoztunk, és már azzal kezdte, hogy erősen magához ölelt, közben rámarkolt a fenekemre, és akkor már kiszaladt a számon, hogy ne csináld ezt, mert nem szeretem. Konkrétan megmondtam neki, hogy ne haragudj, de te többet akarsz tőlem, és az a "több" az nem kapcsolat.

Megkérdezte, hogy hogy értem ezt, konkrétan megmondtam neki, hogy figyelj marci, te csak meg akarsz d*gni, és ezt nem folytatjuk, ne haragudj.


Utána egyre erőszakosabb lett, mert ott helyben már akkor is fogdosott, amikor már hangosabban szóltam neki és durvábban, hogy álljon most már le.


Majd rá egy hétre azt hallom vissza az egyik barátnőmtől, hogy "te most tényleg lefeküdtél a marcival?" Én meg "??????" mi van? Kiderült, hogy elterjesztette azt h én lefeküdtem vele, meg engedtem neki egyéb "extrát" is stb.


Azóta nem barátkozom fiúkkal, nekem ez már sok volt, kész. De ez az én tapasztalatom, bár rávenni már senki nem tudna.

nov. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 Őszintén sajnálom, hogy ez megtörtént veled. Csak azt nem tudom, hogy kapcsolódik a kérdéshez 😅 Nem említettem semmi szexuálisat, és mi mindenketten nők vagyunk.
nov. 30. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!