Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Akivel szakítottak meg baràtsà...

Akivel szakítottak meg baràtsàgot kerültétek a màsikat?Figyeltetek rà,hogy ne fussatok össze?

Figyelt kérdés
Velem ez a helyzet.Majdnem hàrom hónapja szakította meg a "baràtnőm" a kapcsolatot.Azóta nézem ne talàlkozzak vele.Az önbecsülésembe vàgott,leosztott,megalàzott,tönkre tette bennem a korrektséget.Igy éreztem magam.Kerülöm a helyeket ahol tudom összefuthatok vele ha nincs munkàn.A közös baràti tàrsasàgot is kerülöm.Bàr ott évente néhànyszor van összejövetel.Ujév utàn szokott lenni,de most nem fogok elmenni.Úgyis csak felszines kapcsolatok.Nekem az nem hiànyzik.Abból a tàrsasàgból vele meg még egy valakivel tartottam a kapcsolatot külön.Koncerteket is kerülöm ahol gondolom esetleg megjelenhet.Tudom összefuthatunk valahol de nagyon nem szeretnem es probalom minimalisra redukalni ennek a lehetoseget.Uj emberekkel nincs is kedvem baratkozni azota.Joval rezervaltabb fogok lenni uj emberekkel.A kapcsolatok idot,energiat vesznek el.Abbol nekem most nincs hogy adjak belole masnak.A meglevo emberekkel tartom a kapcsolatot meg elvagyok az egyedulletemben.
dec. 23. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a másik félről vagyok, én dobtam ki az életemből, de a szép emlékek miatt nagyon hiányzik. De tudom, hogy mérgező volt, így erős maradok. Ha meglátom őt messziről, végtelen szomorúságot érzek. De nem kerülöm tudatosan, és még sosem futottunk össze elkerülhetetlenül, de ha megtörténne, udvariasan köszönnék majd mennék tovább. Az embernek fel kell nőnie a kapcsolatokhoz és a végükhöz is. Intelligensen és bátran. Nem könnyű, de nem lehetetlen.
dec. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezt ugy irod mintha a baratnom lennel...A fajdalom miatt kerulom meg sertettseg is van bennem.Meglatasom szerint megoldhato lett volna.

A ti kapcsolatotokban mi tortent?

dec. 23. 23:47
 3/3 A kérdező kommentje:
O is toxikusnak nevezte a kapcsolatot.Ha az volt nem miatt lett az,de utana en is azza valhattam.Tudatosan vagy sem jatszmakat fopytatott.Egyszer jelentkezett azota de visszatancolt
dec. 23. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!