Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A csúnya embereket mindenhonna...

A csúnya embereket mindenhonnan kiutálják?

Figyelt kérdés
Illetve elvárják tőlük, hogy csicskák legyenek?
dec. 28. 12:31
1 2 3 4 5
 41/45 anonim válasza:

“ De azért olyan rengteteg attrocitás engem nem ér, lehet ha 189 cm helyett 160cm lennék hozzá, még rosszabb lenne a helyzet.”


Igen abban én is belegondoltam, hogy ha nem lettem volna 188 centi és ne gyúrtam volna egész életemben akkor hányszorosan lett volna rosszabb. Félelmetes belegondolni, az már maga a pokol.

jan. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
100%

40, a túlérzékenység nem ezt jelenti, hanem azt, hogy ott is bunkóságot meg negatív véleményt lát, ahol nincs.


De ez alapján feltenném a kérdést: Te a boltban, az utcán, a buszon mindenkiről véleményt alkotsz? Megnézed őket és megállapítod, hogy ők milyen státuszúak, mit érdemelnek, stb?

Merthogy ezt feltételezed másokról.

jan. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim válasza:

42


“ 40, a túlérzékenység nem ezt jelenti, hanem azt, hogy ott is bunkóságot meg negatív véleményt lát, ahol nincs.”


Nem mondom, hogy nem lehet ilyen is annak következtében, hogy egy idő után már arra számít, hogy jönni fog a következő bunkóság, beszólás, de anélkül is épp elég valós beszólás van, hogy hatással legyen az önbizalmára.

Azon kívül meg maga a stílus is másnak jelenthet mást. Például számomra a harsány hangos stílus bunkó és tiszteletlen. Van aki meg egyenesen viccesnek találja .


“ De ez alapján feltenném a kérdést: Te a boltban, az utcán, a buszon mindenkiről véleményt alkotsz? Megnézed őket és megállapítod, hogy ők milyen státuszúak, mit érdemelnek, stb?”


Állítólag ( a tudomány alapján) ez nagyon gyorsan végbemegy az agyban tudat alatt, úgy 1-2 masodperc tehát elég egy pillantás. Tehát én is sokszor tapasztalom, hogy az első mondatuk még kedves a többi viszont rideg és távolságtartó. Az első reakciót a magasságomra tették meg mert talán hátulról erősnek nézek ki, a többit meg már azután, hogy megvizsgálták, felmérték az arcfelépítésem, fejformám stb.

jan. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

Látod? A harsányságot bunkóságnak ítéled meg. Pedig miről van szó? Emberünk hangosan beszél. Oké, színházban meg könyvtárban bunkóság, de azt leszámítva lássuk be, nem az. De félelmet kelt olyanokban, akik szoronganak más emberektől, félnek, hogy valaki megszólja őket.


Nem a levegőbe beszélek, iskolában anno én is átéltem ezt a fajta érzést, de egyszer megkérdeztem egy csajt, hogy miért váltott át olyan flegmába, erre tökre meg volt döbbenve, hgoy miről beszélek, csak elment pisilni:D És vlaóban, a későbbiekben is sokat rötyögtünk együtt, semmiféle flegmázásról nem volt zó. Meghát a pszichoterápiám eljuttatott arra a pontra, hogy felismerjem mi az, ami valós és mi az, amit cska odaképzelek a szorongásom miatt.


és ismerem az érzést, amikor ülsz a busozn és egy csapat csaj piszmog valamit aztán felnevet és én arra gondolok, hogy biztos engem beszélnek ki.

De kvára irreális a gondolat. Azt se tudják, hogy ott vagy.

jan. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim válasza:

44


Tehát szerinted a csúnya emberekkel nem bánnak másként, nem érezheti a csúnya ember a levegőben, hogy most itt nagyon nem gondolnak jót róla? Mert én nagyon sokszor ezt érzem, hogy az emberek körülöttem hirtelen idegesebbek, stresszesebbek lesznek, odébb állnak stb. Meg furán megbámulnak.

Tehát nincs olyan eset, hogy valakinek annyira fura a feje, hogy tényleg megbámulják, vagy gúnyosan vagy meghökkenve vagy sajnálkozva?


Férfi vagy vagy nő egyébként?

jan. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!